Pogoń '04 Szczecin zagra w Głogowie. Chce uciec spod kreski

Sebastian Szczytkowski
Tylko zwycięstwo w Głogowie pozwoli futsalistom Pogoni '04 Szczecin wrócić na miejsce w grupie mistrzowskiej Ekstraklasy.

W poprzednim sezonie Portowcy wygrali oba mecze z Euromasterem Chrobrym Głogów. Teraz nie można być spokojnym o ich formę. Potykają się u siebie, na wyjeździe, z mocarzami i z nisko notowanymi klubami. Pogoń spadła na 8. miejsce w tabeli, które skazuje na grę w grupie spadkowej. Ostatnio granatowo-bordowi przegrali 1:7 z Rekordem Bielsko-Biała.

- Pierwsza połowa pokazała, że możemy być konkurencyjni dla każdego, ale żeby osiągać dobre wyniki, musimy powielać dobrą grę po przerwie. Potrzeba nam dłuższego utrzymania jakości i koncentracji - powiedział Łukasz Żebrowski, trener Pogoni.

Chrobry jest na 11. miejscu w tabeli. Szansa Portowców na odkucie się po dwóch porażkach i ucieczkę spod kreski jest dobra. Początek meczu w Głogowie w poniedziałek o godzinie 18.