Pogoda dla Zachodniopomorskiego: Chmury, chmury i... więcej...

  Pogoda dla Zachodniopomorskiego: Chmury, chmury i... więcej chmur. Co jeszcze czeka nas w pogodzie?

  Bogna Skarul

  Głos Szczeciński

  Aktualizacja:

  Głos Szczeciński

  Pogoda dla Zachodniopomorskiego: Chmury, chmury i... więcej chmur. Co jeszcze czeka nas w pogodzie?
  W czwartek po południu w Szczecinie nadal będzie spore zachmurzenie - mówi Krzysztof Ścibor z Biura Prognoz Pogody Calvus. - Niestety cały czas to zachmurzenie u nas wzrasta.
  Pogoda dla Zachodniopomorskiego: Chmury, chmury i... więcej chmur. Co jeszcze czeka nas w pogodzie?
  Nie powinno jednak padać, a temperatura ma wynosić około 13-14 stopni Celsjusza.

  Zobacz też: Zachodniopomorskie: Piękna, złota jesień w Świnoujściu. Zobaczcie niesamowite ZDJĘCIA

  W piątek ma być nadal pochmurno i mglisto. - I to dość długo będzie w okolicach Szczecina mgła - dodaje synoptyk. - Mgła może się utrzymywać nawet do godziny 10. A widoczność będzie ograniczona do 100 metrów. To spore utrudnienie dla kierowców. Trzeba będzie uważać.

  Noc z piątku na sobotę ma być z przejaśnieniami, bez opadów i z temperaturą najwyżej do 7 stopni Celsjusza. Natomiast w sobotę nadal niebo będzie zachmurzone, ale nic nie zapowiada deszczu. Za to będzie słaby południowy wiatr. Temperatura w Szczecinie ma wynosić około 14 stopni Celsjusza, a nad morzem ma być 11 stopni.

  - W niedzielę do południa, tak gdzieś do godziny 14, ma być sucho - zapowiada Krzysztof Ścibor. - Ale później może pokropić słaby deszcz. Będą to jednak bardzo słabe opady.

  Temperatura w Szczecinie w niedzielę ma wynosić 13 stopni, a nad morzem ma być 10 stopni Celsjusza. Do tego słaby południowo-wschodni wiatr.

  Za to w poniedziałek, 12 listopada, przed południem możemy się spodziewać słabego deszczu. Po południu powinno być już sucho. Temperatura w Szczecinie ma wynosić 13 stopni Celsjusza, a nad morzem 10 stopni.

  - We wtorek po południu deszcz się rozpada - informuje meteorolog. - I zacznie się ochładzać. We wtorek w Szczecinie ma być 10-11 stopni i wiatr z południowego-zachodu. Od wtorku zacznie się ochładzać w naszym regionie. Będzie jednak 10 stopni - uspakaja synoptyk i dodaje, że choć zrobi się trochę chłodniej, to wcale nie oznacza, że idzie zima.

  Czytaj też: Kiedy spadnie śnieg? Zima 2018/2019: Meteorolodzy Meteo France znają datę AKTUALIZACJA 7.11.2018 Długoterminowa prognoza pogody na zimę


  Czytaj treści premium w Głosie Szczecińskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GS24 poleca:

  Wideo