MKTG SR - pasek na kartach artykułów

"Pociąg marzeń" – akcja charytatywna GS24.pl i Głosu Szczecińskiego. Pomagamy Fundacji "Marzenie"

Małgorzata Klimczak
Małgorzata Klimczak
Mat. prasowe
Do 31 stycznia trwa akcja Pociąg Marzeń, która pomoże podopiecznym Fundacji Marzenie w Szczecinie. W akcję włączyło się kilku darczyńców. Dziś prezentujemy ostatniego z nich - Stena Recycling.

Celem Fundacji jest podejmowanie i rozwijanie inicjatyw mających na celu promocję kultury fizycznej i sportu oraz rehabilitacji przez sport w szczególności tenis ziemny osób niepełnosprawnych. Fundacja "Marzenie" zajęcia z niepełnosprawnymi prowadzi od 1998 r. (obecnie to ponad 100 osób niepełnosprawnych, w tym 20 na wózkach inwalidzkich).

Nasza redakcja chce wspomóc działalność fundacji. Wsparcie przeznaczone będzie na organizację zajęć w grupie osób na wózkach inwalidzkich. Środki te pokrywają wynagrodzenie trenera prowadzącego zajęcia, sprzęt do gry, wynajem kortów tenisowych, a w zimie ich ogrzewanie. Połowę dochodu z reklam przeznaczy na wsparcie fundacji, a loga darczyńców zostaną umieszczone na wagoniku pociągu marzeń w "Głosie".

Darczyńcą, który od poczatku bierze udział w naszej akcji jest Stena Recycling w Szczecinie.

Stena Recycling aktywnie uczestniczy w rozwoju technologii stosowanej w przemyśle recyklingowym. Oddział Szczecin Zachód realizuje kompleksowe usługi gospodarowania odpadami dla firm i usługi środowiskowe. Prowadzi skup i obsługę następujących rodzajów odpadów: złomu metali żelaznych i nieżelaznych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, makulatury, tworzyw sztucznych, odpadów niebezpiecznych oraz innych.

Przemysł recyklingowy jest jednym z najbardziej innowacyjnych gałęzi gospodarki. Dobrym przykładem jest rozwój branży w Stanach Zjednoczonych (robotyzacja i automatyzacja procesu sortowania odpadów, zmniejszanie emisji dwutlenku węgla w logistyce np. poprzez wykorzystanie paliwa CNG, próby zastosowania pojazdów autonomicznych).

Ta edycja akcji kończy się 31 stycznia 2022 r.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Tragiczne zdarzenie na Majorce - są zabici i ranni

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński