MKTG SR - pasek na kartach artykułów

"Pociąg marzeń" – akcja charytatywna GS24.pl i "Głosu". Pomagamy spełniać marzenia

Małgorzata Klimczak
Małgorzata Klimczak
Mat. prasowe
Do 31 stycznia trwa akcja Pociąg Marzeń, która pomoże podopiecznym Fundacji Marzenie w Szczecinie. Zapraszamy darczyńców do wspierania akcji. Dziś prezentujemy pierwszego z nich - Centrum Logistyczne Gryf Sp. z o.o.

Fundacja "Marzenie" zajęcia z niepełnosprawnymi prowadzi od 1998 r. (obecnie to ponad 100 osób niepełnosprawnych, w tym 20 na wózkach inwalidzkich). Do tej pory działania te obejmowały planowanie i organizację zajęć z tenisa ziemnego - cztery-osiem godzin tygodniowo dla czterech grup wiekowych (do 10, 10-14, 15-18, powyżej 18. r.ż.), a także organizowanie sprzętu i bazy do prowadzenia zajęć. Celem jest oczywiście poznanie i opanowanie podstawowych zasad i techniki gry w tenisa ziemnego i przy okazji poprawa kondycji fizycznej, sprawności, koordynacji ruchowej, rehabilitacji przez sport i integracji dzieci z tego środowiska.

Nasza redakcja chce wspomóc działalność fundacji. Połowę dochodu z reklam przeznaczy na wsparcie fundacji, a loga darczyńców zostaną umieszczone na wagoniku pociągu marzeń w "Głosie". W naszym charytatywnym składzie są już: Centrum Logistyczne Gryf, -OT Logistics Group, Elektryka Morska, Stena Recycling Sp. z.o.o, Varis Meble Sp. z.o.o.

Centrum Logistyczne Gryf

Nasz pierwszy darczyńca - Centrum Logistyczne Gryf - to nowoczesne i konkurencyjne centrum spedycyjne, logistyczne oraz magazynowania morskich produktów mrożonych, dbające o stałe umacnianie swojej pozycji rynkowej poprzez elastycznie reagowanie na zmieniające się potrzeby rynku i stałe polepszanie jakość świadczonych usług. W ramach obsługi spedycyjnej oferuje optymalne organizowanie prac przeładunkowych, świadczenia usługi spedycji portowej, pośrednictwo przy transporcie towarów oraz obsługę celną. Podczas procesu magazynowania towaru wykorzystywane są rozwiązania najnowszej generacji w branży magazynowej.

Firma dba też o ekologię i zbudowała instalację fotowoltaiczną na dachu chłodni.

Aby pomóc wystarczy skontaktować się z biurem reklamy „Głosu Szczecińskiego”. Połowę dochodu z reklam nasza redakcja przeznaczy na wsparcie ośrodka, a logo darczyńców zostanie umieszczone na wagonie “Pociągu Marzeń”, który do końca stycznia będzie kursował na łamach naszej gazety oraz na portalu GS24.pl.

Wszelkich informacji udziela:
Mateusz Dziuk zastępca dyrektora Biura Reklamy
697 770 133
[email protected].

ZOBACZ TEŻ:

Początek grudnia 2021 nad jeziorem Szmaragdowym w Szczecinie

Jezioro Szmaragdowe jak z Krainy Lodu! Zima na moment odwied...

Bądź na bieżąco i obserwuj:

od 7 lat
Wideo

Zakaz krzyży w warszawskim urzędzie. Trzaskowski wydał rozporządzenie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński