Pływanie: powitanie multimedalistki Pauliny Woźniak

policki.pl
Paulina Woźniak
Paulina Woźniak policki.pl
W niedzielę 11 grudnia powitamy Paulinę Woźniak - zawodniczkę klubu Start Szczecin, która odniosła znakomity sukces podczas Światowych Igrzysk Osób z Dysfunkcją Ruchu (02-05.12.2011r. Sharjah - Zjednoczone Emiraty Arabskie)

Paulina Woźniak zdobyła cztery medale 3 złote i 1 srebrny. Złote medale wywalczyła na dystansach:

100 m stylem klasycznym, 100 m stylem motylkowym, 200 m stylem zmiennym. Srebrny medal zdobyła na 100m stylem dowolnym.

Oficjalne powitanie znakomitej zawodniczki z udziałem prezydenta Piotra Krzystka odbędzie się o godzinie 16.45 na basenie Floating Arena ( w miejscu dekoracji medalistów ME w pływaniu)