Pływacy MKP Szczecin dziewięć razy na podium Grand Prix Polski

Filip Zaborowski wygrał na 400 m i był trzeci na 1500 m stylem dowolnym.
Filip Zaborowski wygrał na 400 m i był trzeci na 1500 m stylem dowolnym. Andrzej Szkocki
Udany występ naszych pływaków w Grand Prix Polski w Gorzowie. Filip Zaborowski był trzeci w klasyfikacji ogólnej mężczyzn.

Mateusz Sawrymowicz wygrał wyścig na 1500 m st. dowolnym (15.26, 93) i był drugi na 400 m. Filip Zaborowski wygrał na tym dystansie (3.55,17) i był trzeci na 1500 m.

Drugie miejsca zajmowali Paulina Majszutowicz (200 m żabką) i Dawid Zieliński (100 m kraulem), a trzecie Małgorzata Oleba (200 m delfinem), Julia Szatanek (200 m kraulem) i Weronika Margula (400 m stylem zmiennym).

Kolejne zawody z cyklu Grand Prix Polski 9 maja w Opolu. 16 maja impreza odbędzie się w Szczecinie i będzie przetarciem przed mistrzostwami Polski, które zostaną rozegrane w dniach 28-31 maja we Floating Arenie.