PLEBISCYT EDUKACYJNY Wzruszenie, radość i podziękowania - moc wspaniałych emocji na starcie naszej akcji

Akcja specjalna Plebiscyt Edukacyjny 2022
Przez ostatnie tygodnie nasi Czytelnicy i internauci zgłaszali nauczycieli oraz placówki edukacyjne do nagród w wielkim Plebiscycie Edukacyjnym. We wtorek rozpoczęło się głosowanie, które wzbudziło wiele pozytywnych emocji, zarówno wśród nominowanych i ich bliskich, jak i wśród uczniów i lokalnych społeczności. Zobacz, jak ogromne wsparcie otrzymują nauczyciele, dyrektorzy, przedszkola i szkoły w mediach społecznościowych.

Nauczyciele to osoby, które towarzyszą przez wiele lat od przedszkola aż po studia. Wiąże nas z nimi wyjątkowa relacja. Każdy z z nas z pewnością pamięta nauczyciela, który wyróżniał się cierpliwością, umiejętnością przekazywania wiedzy, dzielił się z uczniami pozytywną energią i wspierał podopiecznych w każdej sytuacji. Właśnie takie osoby, a także placówki edukacyjne, zostały docenione nominacją do nagrody w Plebiscycie Edukacyjnym. Kandydatów do nagród zgłosili, a teraz laureatów wybiorą Ci, którzy znają ich najlepiej – uczniowie i ich rodzice.

Płynące wyrazy wdzięczności
za nominację

Wzruszenie, duma, radość to emocje, które wzbudziła już sama nominacja do nagrody. Ogrom pozytywnych emocji przekazywany jest przez nauczycieli w postach w mediach społecznościowych. Zaskoczeni i wdzięczni prezentują swoje listy nominacyjne, ale także tworzą własne grafiki na tą specjalną okazję. Największe podziękowania kierowane są do podopiecznych i ich rodziców. Piękne słowa płynące prosto z serca czytamy w postach na Facebooku.

Dziękują także szkoły...

Podziękowania za nominacje płyną także z placówek oświatowych wyróżnionych przez Czytelników. Przyjazne uczniom i rodzicom szkoły i przedszkola, a także szkoły językowe oraz uczelnie z dumą informują o wyróżnieniu. Informacją o nominacji dzielą się na stronach internetowych, a także w specjalnie przygotowanych artykułach i postach.

...i z dumą informują
o sukcesie pracowników

Udział nauczycieli w plebiscycie edukacyjnym z dumą odnotowują również placówki, w których na co dzień pracują wyróżnieni Przedszkola, szkoły, uczelnie chwalą się w swoich mediach społecznościowych nominacjami pracowników, z radością i dumą przekazują te wspaniałe wieści zarówno poprzez treść postów, ale także oryginalne i pomysłowe grafiki, zawierające np. kody QR kierujące do głosowania.

Wzruszające wsparcie rodziny,
przyjaciół
i lokalnych społeczności

Wsparcie ze strony najbliższych dodaje dodatkowej motywacji do działania. Rodzina na co dzień dostrzega w nominowanych pasję i ogromne zaangażowanie do wykonywanego zawodu, z dumą więc małżonkowie, dzieci i rodzice informują o wyróżnieniu dla bliskiej osoby. Posty takie zawierają olbrzymią wartość emocjonalną, wzruszające historie i moc gratulacji, dzięki nim coraz więcej osób dowiaduje się o nominacji.

Nie tylko rodzina dzieli się informacjami o nominacjach, wsparcie napływa również od lokalnych społeczności, uczniów i oczywiście wdzięcznych za trud wkładany w codzienną pracę rodziców. W komentarzach pod takimi postami można przeczytać wiele ciepłych słów i podziękowań, a sympatię i uznanie dla pracy nauczycieli widać to nie tylko na szkolnych korytarzach, ale również w social mediach!

Szeroki odzew we wszystkich
mediach społecznościowych

Nasza akcja sprowadziła do Internetu falę pozytywnych emocji i wiele publikacji. Wpisy pojawiają się nie tylko na stronach szkół, czy Facebooku. Wiele z nich publikowane jest również na Instagramie, LinkedIn, czy Twitterze.

Wzruszające posty to jednak nie wszystko! Popularną formą przekazu w mediach społecznościowych ostatnimi czasy jest wideo. Kandydaci Plebiscytu Edukacyjnego także postanowili przygotować filmy, animacje i relacje z informacją o udziale w akcji. Dzięki nim nasz plebiscyt obecny jest wszędzie i czujemy duże zaangażowanie wszystkich społeczności w social mediach!

Z miesiąca na miesiąc TikTok rośnie w siłę. Nic więc dziwnego, że i tu mówi się o naszym plebiscycie. Krótkie filmy są chętnie udostępniane i komentowane, dzięki czemu widziały je już tysiące osób!

Wszystkim nominowanym w Plebiscycie Edukacyjnym 2022 serdecznie gratulujemy! Życzymy samych sukcesów i wielu głosów w plebiscycie!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: PLEBISCYT EDUKACYJNY Wzruszenie, radość i podziękowania - moc wspaniałych emocji na starcie naszej akcji - Echo Dnia Świętokrzyskie

Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński