Piłkarze wodni Arkonii Szczecin wykonali plan

(an)
Piłkarze wodni Arkonii Szczecin dwukrotnie pokonali GKPW 59 Gorzów.
Piłkarze wodni Arkonii Szczecin dwukrotnie pokonali GKPW 59 Gorzów. achiwum
Piłkarze wodni Arkonii Szczecin dwukrotnie pokonali GKPW 59 Gorzów, wygrywając 16:9 i 11:5. Dzięki zwycięstwu umocnili się na trzecim miejscu w tabeli.

Pierwsze spotkanie od początku przebiegało pod dyktando szczecinian. To nasi zawodnicy narzucili swój rytm gry i szybko wyszli na kilkubramkowe prowadzenie. Przy bezpiecznej przewadze nad rywalami trener Robert Sekuła pozwolił pograć juniorom.

Drugie spotkanie miało bardziej wyrównany przebieg. Przez pierwsze dwie kwarty wynik oscylował w okolicach remisu. Gospodarze zdołali odskoczyć dopiero w trzeciej i czwartej kwarcie - ostatecznie wygrali.