Piłkarze testowani przez Pogoń Szczecin przegrali z Regą Trzebiatów 0:2 [zdjęcia]

Maciej Homis
Zawodnicy, których sprawdza sztab szkoleniowy Portowców przegrali 0:2 z Regą Trzebiatów w rozegranym dziś meczu sparingowym.

Pogoń Szczecin - Rega Trzebiatów 0:2

W składzie Portowców nie wystąpił ani jeden piłkarz z szerokiej kadry Artura Płatka. Zagrali w nim zawodnicy, którzy najlepiej spisali się podczas testów, jakie przez cały tydzień przeprowadzał sztab szkoleniowy Pogoni.

Pierwsza połowa przebiegła zupełnie bez emocji. Kibice, którzy przyszli na boisko przy ul. Witkiewicza nie oglądali zbyt wielu ciekawych akcji i sytuacji podbramkowych. Najlepszą szansę na zdobycie bramki miał Dimitri Trulin, który uderzył w słupek. Białorusin dopiero od czwartku trenuje z Pogonią.

Po zmianie stron Rega szybko zaskoczyła Pogoń. W 49 minucie bramkę dla gości zdobył Radosław Erlich po dośrodkowaniu Adriana Nagórskiego. Druga bramkę Pogoń straciła w ostatniej minucie meczu. Skutecznością popisał się w tej sytuacji Adrian Szustek, który wykorzystał podanie Bartka Latuszka.

Pogoń Szczecin: Damian Matelak (1992, Polonia Słubice), Bartosz Bobrowski (1987, Start Otwock), Mateusz Szczur (1990, Polonia/Sparta Świdnica), Piotr Mastalerz (1985, Raków Częstochowa), Jan Bienkiewicz (1991, Energetyk Gryfino) - Dmitri Trulin (Białoruś, 1985, Dnepr Mogilev), Emir Bajric (Bośnia i Hercegowina, 1990, Schalke 04 Gelsenkirchen), Pulinus Igbokwe (Nigeria, 1988, Iskra Krasne), Michał Renusz (1987, OKS Olsztyn) - Adam Frączczak (1987, Kotwica Kołobrzeg), Paweł Tarnowski (1990, Radomiak Radom)

Grali także: Wojciech Kaczmarek (1991, Pogoń Skwierzyna), Michał Mościński (1987, Sokół Sokółka), Tomasz Bejuk (1988, Polonia Słubice), Tomasz Trosko (1991, Ina Goleniów), Przemysław Brzeziański (1992, Stal Szczecin), Corey Maret (1988, Hertha 03 Zehlendorf