Piłka ręczna: Chorwacja - Polska 29:23 (14:13)

dc
Archiwum
Nie udało się: polscy piłkarze ręczni przegrali w Zagrzebiu z gospodarzami, Chorwatami, w półfinale mistrzostw świata 23:29 (13:14).

W pierwszej połowie nasz zespół przegrywał 9:13. Potem nastąpił najlepszy okres gry biało-czerwonych, po którym nasz zespół wyrównał na 13:13. Niestety, na początku drugiej połowy podopieczni trenera Bogdana Wenty znów pozwolili uciec rywalom i kilkubramkowej straty już nie udało się odrobić.

W niedzielę o godzinie 15 nasza drużyna zagra o brązowy medal z aktualnym mistrzem Europy, Danią. W finale Chorwaci zmierzą się z Francuzami.