Pierwsza porażka Błękitnych Stargard w II lidze

Błękitni u siebie raz wygrali, a dwa razy zremisowali. Na wyjazdach raz zremisowali, a raz przegrali. Tadeusz Surma
W piątej kolejce spotkań II ligi piłkarskiej Błękitni Stargard przegrali na wyjeździe z Łódzkim Klubem Sportowym 1:2. To czwarty kolejny mecz stargardzian bez zwycięstwa.

Błękitni Stargard na inaugurację rozgrywek pokonali GKS Bełchatów 2:1. To było 29 lipca. Od tego czasu podopieczni trenera Krzysztofa Kapuścińskiego już nie zwyciężyli. W czterech kolejnych spotkaniach trzykrotnie zremisowali, a raz przegrali.

Pierwszą porażkę w sezonie Błękitni ponieśli dzisiaj, w wyjazdowym meczu w Łodzi z ŁKS. Stargardzki zespół przegrał 1:2. W 71 minucie gola dla gospodarzy z karnego strzelił Jewhen Radionow. W 80 minucie wyrównał Mateusz Węsierski. W 85 minucie zwycięską bramkę dla ŁKS strzelił Patryk Bryła.