Pierwsza porażka Błękitnych Stargard u siebie [wideo]

Sebastian Inczewski w doliczonym czasie mógł doprowadzić do remisu, ale przestrzelił. Tadeusz Surma
W meczu trzynastej kolejki II ligi piłkarskiej Błękitni Stargard przegrali z Odrą Opole 0:1. Michał Magnuski z Błękitnych nie wykorzystał karnego.

Błękitni zagrali dzisiaj z wiceliderem II ligi. Goście stworzyli sobie więcej bramkowych okazji, ale to gospodarze pierwsi mogli strzelić gola. W 40 minucie Błękitni mieli karnego, ale Michał Magnuski nie trafił piłką w bramkę.
W drugiej połowie stargardzki zespół musiał grać w dziesiątkę. Czerwoną kartkę w 56 minucie obejrzał Przemysław Brzeziański. Gola na wagę zwycięstwa goście strzelili w 83 minucie. Piłkarz Odry, Łukasz Winiarczyk dośrodkował z lewej strony boiska, a z dośrodkowania wyszedł strzał i piłka przelobowała bramkarza gospodarzy Przemysława Wróbla.
Stargardzki zespół mógł doprowadzić do remisu w ostatniej akcji spotkania. W 95 minucie w dobrej sytuacji w polu karnym gości znalazł się Sebastain Inczewski, ale piłka po jego uderzeniu przeleciała obok bramki. Błękitni pierwszy raz w tym sezonie przegrali w Stargardzie.

Błękitni Stargard - Odra Opole 0:1 (0:0) Bramka: Winiarczyk 83.
Błękitni: Wróbel, Rogala (60 Flis), Liśkiewicz, Baranowski, Szymusik, Kazimierowicz, Lisowski, Czapłygin, Fadecki (73 Więcek), Magnuski (68 Inczewski), Brzeziański.