Piast Szczecin - Sokół Chorzów 0:3

mc, luk
Archiwum
Siatkarki Piasta Szczecin poległy z Sokołem Chorzów 0:3 w trzecim meczu finału play off o awans do ekstraklasy.

Po znakomitym drugim meczu, jaki Piast rozegrał w minioną niedzielę w Chorzowie, zdaniem fachowców miało skończyć się nokautującym zwycięstwem gospodyń.

Zamiast tego kibice zobaczyli gładką porażkę Piasta. Nasze siatkarki przegrały w dwóch pierwszych setach do 16 i do 15. Obudziły się w trzecim secie w siódmej minucie gry, przegrywając już 0:11. Zdołały zdobyć jeszcze 9 punktów i przegrały ostatecznie do 20.

Jutro o 16.00 czwarty mecz. Jeżeli siatkarki Piasta zwyciężą, znajdą się w finale play off.

Piast Szczecin - Sokół Chorzów 0:3 (16:25, 15:25, 20:25)