Pewne zwycięstwo Błękitnych w sparingu w Szczecinku

Maciej Liśkiewicz (z lewej) zdobył jedną z bramek dla Błękitnych w Szczecinku.
Maciej Liśkiewicz (z lewej) zdobył jedną z bramek dla Błękitnych w Szczecinku. Andrzej Szkocki
Drugoligowiec ze Stargardu wygrał 4:0 z Darzborem w ostatnim meczu kontrolnym przed sobotnim spotkaniem z Gwardią Koszalin w Pucharze Polski.

Był to drugi letni sprawdzian podopiecznych trenera Krzysztofa Kapuścińskiego. W pierwszym w poprzednią sobotę wygrali 3:1 ze Stilonem Gorzów.

W Szczecinku wynik otworzyło samobójcze trafienie w 15. minucie. Następnie gole strzelali Michał Magnuski (35. minuta), Maciej Liśkiewicz (63. minuta) i Radosław Wiśniewski (72. minuta).

W składzie Błękitnych wystąpił Hubert Jaskólski, który ostatnio był wypożyczony do Drawy Drawsko Pomorskie. Zagrali też testowani: Franciszek Siwek, Bartosz Maciąg, Filip Łaźniowski i Maciej Kazimierowicz.

Błękitni Stargard: (I połowa) Ufnal - Siwek, Pustelnik, Baranowski, Maciąg, Fadecki, Bednarski, Flis, Zdunek, Magnuski, Inczewski.
(II połowa) Kosiorek - Baszak, Jaskólski, Liśkiewicz, Gutowski, Łaźniowski, Wojtasiak, Kazimierowicz, Więcek, Gajda, Wiśniewski.