Pekao Szczecin Open 2010: Gozdur za burtą [zdjęcia]

(mc)
Rafał Gozdur.
Rafał Gozdur. Fot. Andrzej Szkocki
Pekao Szczecin Open 2010: Rafał Gozdur, zawodnik Promasters Szczecin, przegrał dziś z rozstawionym z numerem 5. w turnieju Niemcem Julianem Reisterem 3:6, 1:6.

Pekao Szczecin Open 2010 - dzień drugi

Dziś tenisiści zaczęli grać dopiero o godzinie 17. Lokalni kibice czekali zwłaszcza na pojedynek szczecinianina w grze singlowej. Rafał Gozdur z Promasters walczył na korcie centralnym z rozstawionym z numerem 5. Niemcem Julianem Reisterem. Pierwszego seta szczecinianin przegrał 3:6. W drugim dwukrotnie na początku seta bliski był przełamania rywala, jednak Niemiec wychodził szczęśliwie z opresji. A dodatkowo Reister perfekcyjnie stosował skróty, do których Gozdur nie dobiegał. Gdy już dobiegł i przebił piłkę, Niemiec umiejętnie mijał naszego tenisistę. Ostatecznie w drugim secie Gozdur wygrał tylko jednego gema.

Spotkanie Łukasza Kubota z Niemcem Peterem Torebko przełożono na środę.