Pani Natalia schudła 21 kg i odzyskała pewność siebie

Artykuł sponsorowany - Projekt Zdrowie

Pani Natalia dzięki swojej metamorfozie odzyskała pewność siebie i zmieniła swoje życie o 180 stopni! Co skłoniło Panią do skorzystania z wizyty w naszym centrum dietetycznym?

Chciałam po prostu lepiej się czuć w swoim ciele. Bardzo chciałam też coś w sobie zmienić, ponieważ miałam niską samoocenę i zupełnie w siebie nie wierzyłam.

Co Panią motywuje do wytrwania na diecie?

Motywują mnie moi bliscy oraz regularne spotkania z Panią dietetyk Elżbietą Kuczyńską, ale przede wszystkim to, że dzięki przemianie mogę spełniać swoje marzenia.

Jak się Pani czuje po zmianie swoich nawyków żywieniowych, czy coś w Pani życiu się zmieniło?

Czuję się lepszą wersją siebie! Czuję jakbym zrzuciła ciężar, który nosiłam przez ostatnie lata (zarówno ten fizyczny jak i psychiczny). Zgubiłam ponad 20 kg i czuję się z tym świetnie. Zmieniło się bardzo wiele, przede wszystkim moja wiara w siebie. Dało mi to kopniaka do działania. Nie boję się teraz zawalczyć o swoje marzenia, które kiedyś wydawały mi się nie do osiągnięcia. Zarażam pozytywną energią moich bliskich i teraz to ja motywuję ich do działania. Nie ma śladu po zamkniętej w sobie dziewczynie z ogromnymi kompleksami.

Czy uważa Pani, że warto skorzystać z usług Centrum Dietetycznego Projekt Zdrowie w Szczecinie?

Jeżeli ktoś się jeszcze zastanawia to powiem tak: polecam z całego serca! Bo oprócz zmiany nawyków żywieniowych, które oczywiście prowadzą do lepszego zdrowia i gubienia nadmiernej tkanki tłuszczowej, to zmienia się sposób w jaki zaczynamy postrzegać siebie. Pani dietetyk jest dla nas oparciem podczas wszystkich etapów kuracji, jak trzeba to pochwali, a jak przyjdą te gorsze chwile to zmotywuje do działania!

Jeśli chcesz zawalczyć o lepsze samopoczucie, zapraszamy na pierwszą bezpłatną konsultację do naszego gabinetu Projekt Zdrowie w Szczecinie. Każdy może osiągnąć swój sukces!

Zadzwoń i zarezerwuj najbliższy wolny termin bezpłatnej konsultacji: 720 851 299

PROJEKT ZDROWIE
POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

E-mail: szczecin.alejapiastow@projektzdrowie.info

ul. Aleja Piastów 15
70-333 Szczecin

Tel. +48 720 851 299

Tu podaj tekst alternatywny
Tu podaj tekst alternatywny
Tu podaj tekst alternatywny
Dietetyk i psychodietetyk mgr inż. Elżbieta Kuczyńska
Tu podaj tekst alternatywny

Dodaj ogłoszenie