Palikot w Szczecinie: Chcę zlikwidować ZUS i KRUS

mdr
Janusz Palikot po spotkaniu z mieszkańcami Szczecina pojechał do Słupska na zaproszenie prezydenta Roberta Biedronia. Jest optymistą i wierzy, że dostanie się do drugiej tury wyborów
Janusz Palikot po spotkaniu z mieszkańcami Szczecina pojechał do Słupska na zaproszenie prezydenta Roberta Biedronia. Jest optymistą i wierzy, że dostanie się do drugiej tury wyborów SEBASTIAN WOŁOSZ
Udostępnij:
Mimo braku kampanii medialnej informującej o przyjeździe Janusza Polikota, kandydata na prezydenta, w Klubie 13 Muz pojawiły się tłumy.

Janusz Palikot przedstawienie programu wyborczego zaczął od wymieniania sukcesów Polaków na niwie artystycznej (vide - Oscar dla "Idy").

Przypomniał, że to Platforma Obywatelska zrobiła wszystko, by zniszczyć polską kulturę, a ona i tak nie poddała się i świeci dziś triumfy.

W sferze gospodarczej wymienił swoje priorytety - likwidację ZUS i KRUS, podniesienie kwoty wolnej od podatku do 6 tys. zł, wprowadzenie ulg inwestycyjnych i firm na próbę oraz w sferze polityki, demokrację bezpośrednią, czego boi się prezydent Bronisław Komorowski.

O jego kampanii mówił, że jest pasywna, bierna i mało aktywna jako on sam. Komorowski jego zdaniem jest, bo jest i nic więcej.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Komentarze 3

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

M
Marcin

Najlepszy kandydat na Przeydenta.

z
zigg

Jakie tłumy? Ledwo salę zapełnili a i prześwity były. Ktoś na zlecenie pisze czy na łeb upadł? Może kolegów dziennikarzy, co wyszli po paru minutach policzył jako publiczność.

P
Piotr

Uważam, że sam się powinien zlikwidować to jest szkodnik RzeczyPospolitej Polskiej i Narodu Polskiego, żadnych likwidacji i będę to powtarzał jak mantrę. Najlepiej polikwidować wszystko co wiąże sie z porządkiem i dyscypliną narodu polskiego, który jak wiemy z historii zawsze wtrącał się do wszystkiego przy szabelce i gorzałce. Trzeba zrozumieć, że Naród Polski nie lubi porządku a co za tym idzie nigdy nie będzie się umiał rządzić. Przykłady tego warcholstwa widzicie we wszelkich aparatach obecnej władzy. Dosyć już tego Polacy, albo zaczniemy szanować porządek i siebie nawzajem ze zrozumieniem, albo juz sie dokonało, mowa o rozbiorze gospodarczym Naszej Ojczyzny. Ale cóz ona dla Was Polacy znaczy, gdzie Wasz Patriotyzm, szacunek dla Flagi, gdzie jesteście, gdzie sie podzialiście, Wy w których pokładaliśmy nadzieje. Owszem jesteście rozsiani z polskiem wykształceniem, za pieniądze ciężko pracującego Narodu Polskiego, no gdzie, gdzie Wasza Ojczyzna, na obczyźnie, na wygnaniu, za garść srebrników Judaszowych. Komuna według Was była be, a co teraz jest, obce markety i dyskonty, obcy kapitał, prawie żadnego polskiego przemysłu, żadnej myśli motoryzacyjnej, technicznej. Żałośni Jesteście Polacy, wygraliście wojnę światową, a Jesteście nędzarzami. Tak wracając do sprawy, zlikwidujcie wszystko, znienawidzoną straż miejską, znienawidzony ZUS, KRUS, zróbcie to głupcy, a nadal w Europie i na Świecie będziecie postrzegani jako cwaniacy i kombinatorzy, na to zasługujecie prawda. Kocham bardzo swoją ojczyznę, oddałbym za nią swoje marne życie, lecz nie za Was życiowi tchórze. W tych instytucjach pracuje mnóstwo istnień ludzkich, zwyczajnych takich jak Wy i ja, wykonujących polecenia szeregu Ustaw Rozporządzeń i wszelakich aktów prawnych uchwalonych przez Rząd Polski. Do kogo więc winniście mieć pretensje, do tych co pracują, czy do tych co dokonują i wprowadzają w życie. Zastanówcie bo juz Wasz los został przesądzony, zostaliście kupieni. I nie ma sie co obrażać. Na każdym z forum jest stosowana sztuka manipulacji, inżynierii społecznej na poziomie medialnym, wszyscy Jesteście tego ofiarami czy chcecie czy nie, bez wyjątku, skłócić ze sobą i wybadać. Takie proste prawda. Jeśli nie będziemy dążyli do porządku i poszanowania prawa, mylnego postrzegania danej nam wiele lat temu demokracji, woli ludu, to doprowadzimy do anarchii, i wówczas sami się zniszczymy.  

A na temat tego pana, celowo z małej litery to tak naprawdę nie ma o kim mówić, komediant ówczesnej upadłej Polski

Przejdź na stronę główną Głos Szczeciński
Dodaj ogłoszenie