OSOBOWOŚĆ ROKU 2018 | Kto zdobędzie tytuł Osobowość Roku 2018? | Głosowanie zakończone

az
Trwa tegoroczna edycja akcji, w której głosami mieszkańców naszego regionu zostaną przyznane prestiżowe tytuły OSOBOWOŚĆ ROKU 2018. Kandydatów do wyróżnień nominuje redakcyjna kapituła pod przewodnictwem redaktora naczelnego, która weźmie pod uwagę także propozycje nominacji zgłoszonych przez naszych Czytelników.

Zobacz finalistów i wyniki głosowania w finale regionalnym

Wybierz kategorię - KLIKNIJ i GŁOSUJ:

Kultura i Sport
Działalność społeczna i charytatywna
Samorządność i społeczność lokalna
Biznes

Zobacz wyniki etapu powiatowego

Kultura i Sport
Działalność społeczna i charytatywna
Samorządność i społeczność lokalna
Biznes

Noworoczny czas to okres podsumowań i rankingów. Od piątku, 18 stycznia mieszkańcy naszego regionu będą oddawać swoje głosy w wyjątkowym plebiscycie Osobowość Roku, wybierając osoby, które w 2018 roku wyróżniły się szczególnymi dokonaniami w różnych dziedzinach, osiągnęły sukcesy i znacząco zasłużyły się dla lokalnej społeczności.

Głosowanie będzie prowadzone w czterech kategoriach: kultura i sport, działalność społeczna i charytatywna, samorządność i społeczność lokalna oraz biznes. Laureaci zostaną wybrani osobno w Szczecinie i w Świnoujściu oraz w każdym powiecie regionu szczecińskiego.

Nominacje naszych dziennikarzy

Kandydatów do zaszczytnego tytułu nominuje kapituła pod przewodnictwem redaktora naczelnego „Głosu Szczecińskiego”. - Już od początku grudnia nasi dziennikarze, którzy codziennie opisują życie w miastach i powiatach regionu, dokonują przeglądu swoich publikacji z całego roku - mówi Jarosław Jaz, redaktor naczelny „Głosu”. - Przygotowują propozycje nominacji. Czekamy też na zgłoszenia od Czytelników, które kapituła weźmie pod uwagę przyznając nominacje.
- Ten plebiscyt bezpośrednio nawiązuje do misji naszych gazet. Prezentowanie na łamach i w internecie osób zaangażowanych w życie lokalnych społeczności to nasz dziennikarski obowiązek.

Laureatów wybiorą Czytelnicy

Głosowanie w pierwszym etapie plebiscytu rozpocznie się w piątek, 18 stycznia i będzie trwać do wtorku, 19 lutego 2019 r. do godz. 23.00. Na początku lutego na łamach „Głosu” zaprezentujemy wszystkich nominowanych.

Laureaci w każdej kategorii, w każdym mieście i powiecie, zdobędą tytuły Osobowość Roku 2018 w swoim mieście lub w powiecie. Dodatkowo wezmą oni udział w regionalnym finale, w którym w każdej kategorii plebiscytu zostaną przyznane tytuły Osobowość Roku 2018. Awansując do finału laureaci z miast i powiatów zachowają zdobyte głosy.

Głosowanie w finale rozpocznie się w piątek, 22 lutego i potrwa do piątku, 1 marca, do godz. 23.00.

Nagrody w plebiscycie

Osobowość Roku - etap powiatowy Laureaci, którzy w każdej z kategorii plebiscytu zdobędą najwięcej głosów w każdym mieście i powiecie otrzymają:

 • tytuł Osobowość Roku 2018 w mieście lub w powiecie
 • pamiątkowy grawerton
 • awans do etapu finałowego plebiscytu z zachowaniem głosów zdobytych w pierwszym etapie głosowania.

Osobowość Roku - etap finałowy Laureaci, którzy w etapie finałowym, w każdej z kategorii plebiscytu, zdobędą najwięcej głosów otrzymają główne nagrody:

 • dyplom uznania
 • zaproszenie na dwuosobowy weekendowy pobyt w SPA w Dolinie Charlotty
 • prezentację laureata w specjalnym wydaniu „Głosu”
 • statuetkę Osobowość Roku 2018.

Człowiek Roku 2018 - tytuł przyznawany przez redakcyjną kapitułę Laureat, otrzyma nagrody:

 • pamiątkowy dyplom
 • zaproszenie na dwuosobowy weekendowy pobyt w SPA w Dolinie Charlotty
 • prezentację laureata w specjalnym wydaniu „Głosu”
 • statuetka Człowiek Roku 2018

Uroczysta gala plebiscytu

W drugiej połowie marca odbędzie finałowa gala plebiscytu Osobowość Roku 2018, podczas której wszyscy laureaci odbiorą piękne statuetki, dyplomy i nagrody.

Kilka dni później do „Głosu” zostanie dołączony specjalny dodatek, prezentujący wszystkich laureatów w każdej kategorii, z każdego miasta i powiatu. Znajdzie się w nim także obszerna relacja z gali, podsumowującej plebiscyt.

Informacji o akcji udziela
Anna Zawiślak
tel. 94 347 35 47 (w godz. 9-16)
e-mail: anna.zawislak@polskapress.pl

Regulamin plebiscytu

Wideo

Dodaj ogłoszenie