Koronawirus w woj. zachodniopomorskim. Zobacz dane na 14.04.2021. Ilu jest chorych w poszczególnych powiatach?
Przedstawiamy dzienny raport na temat koronawirusa w woj. zachodniopomorskim. W całym województwie przybyło 839 zakażeń. Dane aktualne na 14.04.2021. W Szczecinie przybyło 241 nowych osób zakażonych, w powiecie stargardzkim 126, w powiecie polickim 53. Ile mamy nowych zachorowań w poszczególnych powiatach? Od początku roku w woj. zachodniopomorskim stwierdzono 84 659 zakażeń koronawirusem, natomiast zgonów z powodu COVID-19 od początku roku mieliśmy 1 916.
2021-04-14 18:09:34
MEMY: Nie strzel w... "instrybutor" MEMY. Zobacz, jak Internauci żartują z zajścia na stacji paliw w Rymaniu 14.04.2021
W nocy z soboty na niedzielę na stacji paliw w Rymaniu w powiecie kołobrzeskim doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Kobieta kierująca autem wjechała w budynek, a następnie uciekła. Akcję policjantów nagrał jeden ze świadków. Słychać na nim wyraźnie, jak ktoś krzyczy: "W instrybutor nie strzel!". To przejęzyczenie od razu podchwycili Internauci, którzy zaczęli tworzyć na ten temat memy.
2021-04-14 06:46:57
Wypadek na drodze wojewódzkiej nr 151. Pod Choszcznem czołowo zderzyły się samochód osobowy i ciągnik
We wtorek 13 kwietnia 2021 w Zamęcinie (powiat choszczeński) doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Około godziny 11 samochód osobowy zderzył się tam z traktorem.
2021-04-13 21:59:00
Politycy alarmują: Samorządowe projekty z powiatu polickiego bez wsparcia rządu
Arkadiusz Marchewka, poseł KO oraz radni tego ugrupowania z Rady Powiatu w Policach i Rady Miejskiej w Policach przedstawili, ile pieniędzy nie otrzymały samorządy wchodzące w skład powiatu polickiego. Chodzi o wsparcie w ramach Rządowego Funduszu Inicjatyw Lokalnych.
2021-04-13 21:40:18
Gmina Lipiany. Doszczętnie spłonęła nieużywana samochodowa chłodnia, w której koczował bezdomny
Niebezpieczny pożar wybuchł dziś we wsi Skrzynka (gmina Lipiany, powiat pyrzycki). Zapaliła się chłodnia, w której pomieszkiwał bezdomny mężczyzna. W akcji gaśniczej udział brali strażacy z Pyrzyc, Brzeska i Lipian. Nikomu nic się nie stało.
2021-04-12 13:20:55
Powiat stargardzki. Przebudowa 3 przejazdów kolejowych, w Reptowie - gmina Kobylanka, Grzędzicach - gmina Stargard i Morzycy - gmina Dolice
Trwa wielka modernizacja linii kolejowej E59 Poznań Główny – Szczecin Dąbie. Jej celem jest przede wszystkim skrócenie czasu podróży na tym odcinku, wzrost bezpieczeństwa oraz zwiększenie prędkości pociągów pasażerskich do 160 km i pociągów towarowych do 80–120 km na godzinę. Zakres prac obejmuje modernizację w sumie 72 przejazdów kolejowo-drogowych. Obecnie trwa przebudowa trzech przejazdów na terenie powiatu stargardzkiego.
2021-04-07 18:26:00