Open Basket - Wilki Morskie 86:61. Faza play off się oddala

(mc)
archiwum
Nie udało się zespołowi King Wilki Morskie Szczecin pokonać na wyjeździe ekipy Open Basketu Pleszew. Goście przegrali 61:86 i mają coraz mniejsze szanse na znalezienie się w grze o awans do I ligi koszykarzy.

Wilki Morskie przegrały w Pleszewie wszystkie kwarty. Najbardziej wyrównana gra była w drugiej kwarcie, którą gospodarze wygrali 20:19 oraz trzeciej (19:17).

Najwięcej oczek dla przyjezdnych ze Szczecina rzucili Igor Trela (17) i Marcin Kowalski (13).

Po sobotnich spotkaniach Wilki Morskie plasują się na 10. miejscu grupy A II ligi. Do 8., premiowanego grą w play off, tracą jeden punkt, ale zajmujący tę lokatę zespół KK Świecie, swój mecz rozegra w niedzielę.