Każdy marzy, by zobaczyć jej uśmiech! Pochodząca ze Świnoujścia Miss Polski 2018 odwiedziła rodzinne miasto. Dziś spotka się z mieszkańcami.

Dziś (piątek 11 stycznia 2019) w Galerii ART przy ulicy Wojska Polskiego 1/1 odbędzie się spotkanie z pochodzącą ze Świnoujścia Miss Polski Olgą Buławą. Początek o godzinie 16.00, wstęp wolny.

Olga podczas wyborów Miss Polski reprezentowała Świnoujście i województwo zachodniopomorskie. Do udziału w konkursie namówiła ją koleżanka. W momencie ogłoszenia wyników, było po niej widać zaskoczenie i wzruszenie.

- Byłam bardzo zaskoczona i nadal jestem, nie spodziewałam się wygranej i mówiąc otwarcie, wcale nie uważam się za najpiękniejszą spośród startujących dziewczyn - wyznaje Olga Buława.

ZOBACZ TEŻ: Olga Buława została Miss Polski 2018! 27-latka ze Świnoujścia nie kryła wzruszenia. ZOBACZ ZDJĘCIA!

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Piękna Olga Buława ze Świnoujścia Miss Polski 2018! [ZDJĘCIA]

Do udziału w konkursie namówiła ją koleżanka. W momencie ogłoszenia wyników, było po niej widać zaskoczenie i wzruszenie.

- Byłam bardzo zaskoczona i nadal jestem, nie spodziewałam się wygranej i mówiąc otwarcie, wcale nie uważam się za najpiękniejszą spośród startujących dziewczyn - mówiła wtedy Olga Buława.

ZOBACZ TAKŻE: Olga Buława Miss Polski 2018 ZDJĘCIA WYNIKI Kto wygrał? KANDYDATKI Gala finałowa 9.12 Finał konkursu. Kto został Miss Polski 2018?

ZOBACZ TEŻ: Miss Polski 2018. Piękne dziewczyny z regionu powalczą o tytuł miss [ZDJĘCIA]

sc]ZOBACZ TEŻ: Meksykanka zdobyła tytuł Miss World 2018 [ZDJĘCIA]

ZOBACZ TAKŻE: Mister Supranational 2018. Wielki sukces Jakuba Kucnera [ZDJĘCIA, WYNIKI]