MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Ogródki działkowe ROD na sprzedaż w Szczecinie. To idealny zakup na wiosnę [OGŁOSZENIA] 21.07.2024

MS
Działki ogrodnicze na wiosnę cieszą się bardzo dużym wzięciem. W Internecie nie brakuje ogłoszeń o sprzedaży takich działek. Co wpływa na cenę? Najczęściej jest to lokalizacja i stan ogólny ogródka działowego. Ile kosztują działki ogrodnicze w Szczecinie? Zobacz najciekawsze oferty sprzedaży ogródków działkowych ROD w Szczecinie. Szczegóły na kolejnych slajdach galerii >>>
Działki ogrodnicze na wiosnę cieszą się bardzo dużym wzięciem. W Internecie nie brakuje ogłoszeń o sprzedaży takich działek. Co wpływa na cenę? Najczęściej jest to lokalizacja i stan ogólny ogródka działowego. Ile kosztują działki ogrodnicze w Szczecinie? Zobacz najciekawsze oferty sprzedaży ogródków działkowych ROD w Szczecinie. Szczegóły na kolejnych slajdach galerii >>>OLX.pl
Działki ogrodnicze na wiosnę cieszą się bardzo dużym wzięciem. W Internecie nie brakuje ogłoszeń o sprzedaży takich działek. Co wpływa na cenę? Najczęściej jest to lokalizacja i stan ogólny ogródka działowego. Ile kosztują działki ogrodnicze w Szczecinie? Sprawdziliśmy.

Działki ogrodnicze na sprzedaż w Szczecinie

Wiosna to tradycyjny czas, kiedy w intrenecie zaczynają pojawiać się masowo ogłoszenia o sprzedaży działek ogrodniczych. To okres, w którym pojawia się najwięcej chętnych nie tylko na zakup ale i sprzedaż prawa do użytkowania takiej działki. Ile trzeba zapłacić za działkę ogrodniczą w Szczecinie? Wiele zależy od tego czy działka jest zadbana, czy wybudowana jest altanka lub szklarnia. Bardzo ważna jest także lokalizacja. W naszej galerii prezentujemy oferty, które pojawiły się na popularnym serwisie z ogłoszeniami.

WAŻNE! Opisy ofert są niezmieniane, a ich autorami są twórcy ogłoszeń. Publikujemy oryginalną treść.

Jak kupić działkę ROD? Co trzeba zrobić?

Aby dokonać zakupu prawa do użytkowania działki ogrodniczej najlepiej przejrzeć oferty w Internecie. Ogłoszeń nie brakuje na popularnych serwisach aukcyjnych, a także na Facebooku. Można też osobiście wybrać się na spacer po ogródkach działkowych - tam także nie brakuje ogłoszeń i chętnych do sprzedaży.

Pamiętać należy, że kupując działkę de facto nabywamy prawo do jej użytkowania a nie ziemię gdzie jest zlokalizowana. Ta dalej należy do Polskiego Związku Działkowców. Osoby, które nabywają prawa do działki zyskują status działkowca i mogą użytkować dzierżawioną ziemię. Kto może nabyć takie prawo?

  • osoba pełnoletnia (zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem w momencie nabywania praw musi mieć ukończone 18 lat)
  • osoba, która posiada stałe miejsce zamieszkania na terenie Polski

Działki ogrodnicze w Szczecinie. Ile trzeba zapłacić za działkę ROD?

Za działkę w ogródkach ROD zapłacić trzeba od kilu do nawet kilkunastu tysięcy złotych. Nie brakuje także ogłoszeń w których działki wyceniane są na kilkadziesiąt tysięcy złotych. Wśród ogłoszeń znajdą się nawet takie w cenie powyżej 100 tysięcy. Jest to jednak rzadkość.

Jak dokładnie kształtują się ceny działek ogrodniczych w Szczecinie? Sprawdziliśmy najciekawsze naszym zdaniem ogłoszenia dotyczące sprzedaży.

Bądź szczególnie uważny sprzątając swoje szuflady. Cenne okazy mogą kurzyć się w zapomnieniu, a monety z PRL mogą być czasami warte fortunę. Sprawdź sam, czego szukać! Szczegóły w naszej galerii >>>

Ta moneta z PRL może być warta nawet 30 tys. złotych! Koniec...

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Ceny złota na nowym, historycznym poziomie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński