Oficjalne otwarcie salonu Pan Materac!

Artykuł sponsorowany
Z tej okazji przewidzieliśmy dla Państwa rabaty na wybrane materace aż do 40% taniej. Serdecznie zapraszamy do Szczecina, gdzie salon Pana Materaca zlokalizowany jest przy ul. Struga 31a.

Z okazji otwarcia kolejnego punku na mapie sklepów Pana Materaca przygotowaliśmy atrakcyjne promocje i rabaty, które będą obowiązywały od 19 do 20 czerwca 2020 r. Zapraszamy zarówno osoby, które mają w planach zakupy do domu, jak i tych, którzy dopiero szukają inspiracji jak urządzić sypialnię. Salon Pan Materac jest urządzony w taki sposób, aby poczuć się jak w przytulnej sypialni, podczas testowania dostępnych materacy, stelaży i łóżek. Jest to idealna okazja do skorzystania z promocji i wymiany materaca na nowy lub zakupu pozostałych akcesoriów sypialnianych. Pan Materac oferuje bogaty asortyment producentów, posiadających wieloletnie doświadczenie i uznanie klientów. Znajdą Państwo u nas polską markę Janpol, szwedzkiego producenta Hilding, a także m.in. Mollyflex, Sembella, Animex, Materasso, Ekodom, New Elegance, oraz Curem.

W salonach Pan Materac czekają na Państwa nasi doradcy, którzy służą fachową wiedzą i pomocą w doborze odpowiedniego materaca, który będzie dopasowany do budowy ciała, jak i indywidualnych preferencji twardości. Aby zapoznać się z naszą ofertą zapraszamy również na stronę https://www.panmaterac.pl/, gdzie czekają atrakcyjne zniżki i duży wybór modeli.

Zapraszamy na otwarcie salonu Pana Materaca zlokalizowanego w centrum handlowym MMG Centers* w Szczecinie! Sklep jest czynny w godzinach 10:00 – 20:00 od poniedziałku do soboty oraz w wybrane niedziele od 10:00 do 18:00. W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów zachowujemy standardy bezpieczeństwa i podejmujemy środki ostrożności.

Zapraszamy do kontaktu:

mail: szczecin@panmaterac.pl
tel: 91 466 01 01

Dodaj ogłoszenie