Odsprzedaj używany smartfon i odbierz bon na zakup nowego Samsunga

Materiał informacyjny Orange
Udostępnij:
Wszyscy możemy dbać o środowisko, starając się jak najdłużej korzystać z naszych telefonów. A jeśli już chcemy lub musimy zmienić telefon, nie zapominajmy o starym, chowając go w szufladzie na zawsze. Używany smartfon, z którego już nie korzystamy, można odsprzedać w salonie Orange. Urządzenie otrzyma drugie życie, a my bon na zakup nowego samrtfona.

Akcja, która trwa do końca marca, to nie tylko drugie życie dla używanego telefonu, ale również możliwość otrzymania bonu przy zakupie wybranych modeli Samsung . Między innymi flagowca Galaxy S21 Ultra oraz Samsung Galaxy S20 FE . Wysokość wartości bonów na wybrane modele smartfonów wynosi od 200 do 600 zł. Dzięki temu możemy mieć ultranowoczesny telefon z imponującymi parametrami, profesjonalnym aparatem fotograficznym i dostępem do internetu 5G za niezwykle przystępną cenę.

Jak odsprzedać swój używany telefon i otrzymać bon?

Aby odsprzedać swój używany telefon, wystarczy udać się do dowolnego salonu Orange. Sprzedawca w salonie wyceni, a potem dokona odkupu telefonu i za jego sprzedaż przekaże bon. Dodatkowo, jeśli w tym samym czasie zdecydujemy się na nowy smartfon Samsung (wybrane modele biorące udział w tej promocji) otrzymamy drugi bon.

Aby odsprzedać używany telefon nie musimy mieć do niego pudełka ani żadnych akcesoriów, takich jak np. ładowarka czy słuchawki. Bon można wykorzystać od razu lub w ciągu 60 dni od daty jego otrzymania np. na zakup nowego smartfona , akcesoriów lub jako pierwszą wpłatę za nowe urządzenie.

Jeszcze przed wizytą w salonie, możemy wejść na internetową stronę operatora i tam dokonać wstępnej wyceny swojego telefonu .

Specjalna akcja z dodatkowymi bonami na telefony Samsung potrwa do końca marca lub do wykorzystania zapasów. Należy również pamiętać, że sam odkup smartfonów jest dostępny w salonach Orange cały czas.

Drugie życie używanego telefonu

Dzięki ofercie odkupu dajemy szansę na drugie życie sprawnym urządzeniom i oszczędzamy cenne surowce. Są wyjątki, kiedy używany telefon nie zostanie odkupiony przez Orange np. gdy jest zbyt stary lub konsultant stwierdzi, że jest zbyt zużyty lub zepsuty. W takiej sytuacji można go zostawić w salonie Orange z przeznaczeniem do recyklingu. Jeśli w domu mamy stary, nieużywany telefon, który leży w szufladzie po prostu zanieśmy go do salonu Orange.

Recykling urządzeń elektronicznych, w tym telefonów , jest bardzo ważny dla środowiska. Wpływa na redukcję emisji gazów cieplarnianych, umożliwia bezpieczne zagospodarowanie odpadów elektronicznych, a przede wszystkim pozwala na zamknięcie obiegu cennych metali szlachetnych poprzez ponowne ich wykorzystanie.

Nadanie drugiego życia używanym smartfonom to element zobowiązania Grupy Orange, która ma ambicję, aby do roku 2025 odzyskiwać z rynku, 30% używanych telefonów, w krajach Europy, gdzie marka Orange jest obecna.

Materiał oryginalny: Odsprzedaj używany smartfon i odbierz bon na zakup nowego Samsunga - Polska Times