Odkryj nową siedzibę dla swojej firmy w Szczecinie. Powierzchnie już od 10 do 1000 m2

Materiał informacyjny MATYS INVESTMENT SP. Z O.O. SP. K.
Serce Szczecina, a w nim nowoczesna przestrzeń usługowo-biurowa, która tylko czeka na zagospodarowanie. Od kameralnych pokoi na biurko, aż po imponujące przestrzenie dla całych zespołów i potrzebne sprzęty. Do dyspozycji najemców mamy również sale konferencyjne w budynku. Nowi najemcy mogą też liczyć na wsparcie zarządcy przy adaptacji i przeprowadzce. O jakim adresie mowa?

Mowa o budynku przy al. Wyzwolenia 70, który dotychczas funkcjonował, jako siedziba popularnego operatora telefonii komórkowej. Nowi właściciele postawili sobie za cel ożywienie tego miejsca i nadanie mu nowoczesnego charakteru. Pierwsi chętni na odświeżenie swojego wizerunku, a także ci, którzy dopiero zamierzają podbić rynek, już zaklepali tu dla siebie miejsce. W ofercie są lokale o różnych powierzchniach - od 10 do 1000 m2 (z przeznaczeniem pod działalność biurową, usługową oraz magazyny).

Wnętrza z charakterem

Jak podaje nowy właściciel - budynek będzie stale modernizowany, ale w sposób nieuciążliwy dla najemców. Dzięki temu poprawi się jego funkcjonalność i estetyka. Modernizacja rozpoczęła się od poziomu drugiego, który wybrano na wizytówkę obiektu. Dzięki przeprowadzonym już remontom odsłonięto oryginalną cegłę w holu, która stanie się też oryginalnym elementem dekoracyjnym wnętrza.

- Postanowiliśmy w ten sposób nawiązać do około 100-letniej historii budynku – mówi przedstawiciel właściciela. - W trakcie jest „odświeżanie” recepcji, aby nabrała nowego blasku, wpisującego się w wizerunek firmy. W planach mamy również m.in. odnowienie elewacji budynku, zagospodarowanie terenu zielonego.

Atrakcyjne przestrzenie wspólne

Odkryj nową siedzibę dla swojej firmy w Szczecinie. Powierzchnie już od 10 do 1000 m2

Już w czerwcu planowane jest otwarcie na terenie obiektu lokalu gastronomicznego. Jest to bardzo dobra wiadomość dla aktualnych i przyszłych najemców, którzy zaoszczędzą czas na przerwy śniadaniowe, czy obiadowe. Lokal gastronomiczny będzie miał w swojej ofercie bardzo zróżnicowane menu w przystępnych cecha.

W planach jest też odrestaurowanie dziedzińca, który ma stać się atrakcyjną przestrzenią wspólną do spędzania przerw w pracy lub prowadzenia spotkań na świeżym powietrzu. Obecnie działający w tym miejscu parking ma trafić na poziom podziemny, a na placu mają pojawić się stoliki, ławeczki, zieleń i kawa.

- Zależy nam na tym, aby adres Wyzwolenia 70 był rozpoznawalnym i popularnym miejscem na mapie Szczecina, co niewątpliwie znajdzie przełożenie również na prestiż lokalizacji i funkcjonujących w niej firm – podkreśla nowy właściciel.

Koszty wynajmu

Odkryj nową siedzibę dla swojej firmy w Szczecinie. Powierzchnie już od 10 do 1000 m2

Jak podkreślają nowi operatorzy – stawka wynajmu jest bardzo atrakcyjna, ponieważ wynosi tyle ile średnio płaci się w Szczecinie za wynajem budynku klasy C. Oferowane warunki dają jednak więcej. Wystarczy wymieć - lokalizację w centrum miasta, całodobową ochronę, recepcję, monitoring, darmowy Internet wifi i możliwość podpięcia szybkiego światłowodu do biura, a także wysokiej klasy części wspólne - aneksy, meeting roomy, możliwość wynajmu sali konferencyjnej na atrakcyjnych warunkach, możliwość korzystania z usług recepcji (wirtualne biuro), windy, duże okna. Dodatkowym atutem obiektu jest zlokalizowany w nim urząd pocztowy.

Właściciel do dyspozycji najemców oddał też dwa parkingi zlokalizowane od strony ul. Staszica (z bezpośrednim wejściem do budynku), a także możliwość parkowania przy obiekcie (miejsca na wyłączność) postrzegamy jako duży atut obiektu, bo o sprawne zaparkowanie w okolicy biurowców zlokalizowanych w centrum jest zwykle trudno. Od al. Wyzwolenia najemcy, jak również ich klienci, mają aktualnie do dyspozycji parking z poborem opłat, który zapewnia rotację i ciągłą dostępność miejsc parkingowych. Pierwsze 10 minut parkowania gratis z myślą o osobach, które podjeżdżają pod budynek tylko na chwilę.

Wystarczy wynająć i spełnić marzenia

Odkryj nową siedzibę dla swojej firmy w Szczecinie. Powierzchnie już od 10 do 1000 m2

Dostępne przestrzenie na wynajem pozwalają na rozpoczęcie przygody przedsiębiorców działających w naprawdę różnorodnych branżach. Z takim samym sukcesem może tu działać siłowania, jak i gabinety kosmetyczne, a także szkoły językowe, sala zabaw dla dzieci czy przedszkole.

- Chcemy stworzyć multifunkcyjny budynek wprowadzając najemców (firmy) z szerokim spektrum usług, które będą wzajemnie się napędzać – mówi manager.

Adaptacja i wprowadzka ze wsparciem

Przeprowadzka to zawsze sporo pracy i wyzwań. Wychodząc naprzeciwko potrzebom najemców zarządca zapewnia pomoc w adaptacji przestrzeni, a także samej przeprowadzce. - Możemy zapewnić meble, przeprowadzić drobne zmiany w przestrzeni lokalu, przeprowadzić klienta z dotychczas zajmowanego lokalu do naszego obiektu – podkreśla zarządca. - Dla klientów, którzy planują przenieść się do Szczecina z innego miasta możemy zaoferować również noclegi, zarówno w systemie krótko, jak i długoterminowym, w zlokalizowanym w sąsiedztwie wysokiej klasy nowoczesnym apartamentowcu.

Kontakt:
91 817 18 17
www.silveroffice.pl

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński
Dodaj ogłoszenie