Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Od wtorku inaczej na Struga. Pomorska gotowa

mdr
Marcin Bielecki
O godz. 5 do ruchu została oddana ulica Pomorska. Przez ostatnie tygodnie ulica była nieprzejezdna ze względu na budowę nowego połączenia z ulicą Struga. Zmiany czekają także kierowców jadących w stronę centrum Szczecina.

We wtorek pracownicy firmy Eurovia przystąpią do prac na południowej nitce ulicy Struga, którą obecnie odbywa się ruch wjazdowy do Szczecina.

Ruch pojazdów zostanie rozdzielony w odległości około 100 m od skrzyżowania ulic Zwierzynieckiej - Niedźwiedziej i Kurzej na jezdni północnej ul. Zwierzynieckiej. Pas zewnętrzny prowadzić będzie po nowym odcinku najazdu na estakadę i dalej nowo wybudowaną łącznicą węźle "Pomorska".

Pojazdy z pasa wewnętrznego zostaną skierowane na jezdnię południową Struga

Rozdzielone potoki ruchu wprowadzone zostaną na nowe rondo. Z pasa zewnętrznego jezdni ronda dopuszczony zostanie zjazd w ulicę Pomorską i w kierunku Dąbia. Z nowego ronda kierowcy skierowani zostaną dwoma pasami na północną wspomagającą jezdnie Struga, która pełnić będzie funkcję ulicy jednokierunkowej.

Na całym odcinku północnej wspomagającej ulicy Struga wprowadzone zostanie ograniczenie prędkości do 40 km/h oraz "zakaz zatrzymywania"

Czytaj e-wydanie »

Motoryzacja do pełna! Ogłoszenia z Twojego regionu, testy, porady, informacje

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński