MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Od soboty zmiany dla kierowców i pasażerów w rejonie Centrum Handlowego Fala. To część torowej rewolucji na al. Wyzwolenia

OPRAC.:
Marcin Siemlak
Marcin Siemlak
Od soboty 5 listopada zamknięty dla ruchu przejazd przez torowisko na placu Witosa
Od soboty 5 listopada zamknięty dla ruchu przejazd przez torowisko na placu Witosa Tramwaje Szczecińskie
5 listopada wprowadzone zostaną zmiany na placu budowy związanym z torową rewolucją. Zamknięty dla ruchu zostanie przejazd przez torowisko na placu Witosa.

Zamknięty dla ruchu przejazd przez torowisko na placu Witosa

Wykonawca prowadzi swoje działania w kilku miejscach jednocześnie, a postęp prac zależy od odcinka. W ostatnich dniach prowadzone były prace rozbiórkowe na peronie „Kołłątaja”, roboty torowe – spawanie termitowe oraz wykonywanie płyty torowej na alei Wyzwolenia, roboty drogowe - wykonywanie podbudowy na ulicy Felczaka i alei Wyzwolenia. W rejonie Niebuszewa i centrum prowadzone są głównie roboty brukarskie oraz bitumiczne.

W związku z planowanymi pracami drogowymi w obrębie pl. Witosa oraz w ciągu ul. Felczaka nastąpi zmiana trasy linii 87.

W kierunku pętli „Podbórz” od przystanku „Plac Lotników” autobusy kursować będą przez al. Jana Pawła II, pl. Grunwaldzki, al. Jana Pawła II, ul. Felczaka, ul. Monte Cassino, ul. Skargi, rondo Giedroycia, ul. Kołłątaja do przystanku „Niemcewicza” i dalej bez zmian.

  • Wyłączone z obsługi przez linię 87 będą przystanki: „Plac Grunwaldzki” w ciągu ul. Śląskiej, „Śląska”, „Wąska”, „Odzieżowa”, „Ofiar Oświęcimia”, „Kołłątaja” w ciągu ul. Staszica,
  • Uruchomione zostaną przystanki: „Plac Grunwaldzki” w ciągu al. Jana Pawła II za pl. Grunwaldzkim (nr 11622), „Felczaka” w ciągu ul. Felczaka za skrzyżowaniem z al. Jana Pawła II (nr 12522), „Jasne Błonia” w ciągu ul. Skargi (nr 12612), „Kołłątaja” w ciągu ul. Skargi przed rondem Giedroycia (nr 12741).

W kierunku pętli „Dworzec Główny (Owocowa)” od przystanku „Wąska Floating Arena” autobusy kursować będą przez ul. Felczaka i al. Jana Pawła II do przystanku „Plac Grunwaldzki” i dalej bez zmian. Przystanek „Urząd Miasta” zlokalizowany będzie w ciągu al. Jana Pawła II za skrzyżowaniem z ul. Felczaka (nr 12511). Przywrócone zostanie funkcjonowanie przystanku „Odrowąża” nr 18411. Tymczasowy przystanek „Urząd Miasta” zlokalizowany w ciągu ul. Niedziałkowskiego zostanie zlikwidowany.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Szczyt NATO. Ogromne wsparcie dla Ukrainy

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński