Od pomysłu do realizacji. Harmonijne wnętrza Malve Studio

Materiał informacyjny - Malve Lidia Wróblewska
Udostępnij:
Projektowanie wnętrza funkcjonalnego nie musi oznaczać rezygnacji z niebanalnych rozwiązań. Wręcz przeciwnie! Dziś dizajn to ponadczasowe uzupełnienie codzienności, a także nadanie jej unikatowego charakteru. Udowadnia to Lidia Wróblewska, główny architekt Malve Studio, a także właścicielka firmy. Jak to robi?

- Do każdego wnętrza jak i klienta, podchodzimy bardzo indywidualnie, z wielką pasją i zaangażowaniem – wyjaśnia Lidia Wróblewska. - W projektach stawiamy na ergonomię, harmonię, czystość formy oraz jej wykonania. Staramy się aby nasze projekty i realizacje były interpretacją marzeń oraz potrzeb naszych klientów.

W ten sposób Malve Studio wypracowało na rynku status studia zajmującego się kompleksowym projektowaniem wnętrz oraz realizacją mebli kuchennych na wymiar. Ponadto należy podkreślić, że pracownia nie oferuje masowych rozwiązań, ponieważ jej celem jest zapewnienie wyjątkowych realizacji. Każdy projekt spod brandu Malve Studio zawsze ma swoją specyfikę i niepowtarzalny charakter.

- Dobrze zaprojektowane wnętrze, jest praktycznie rozplanowane, harmonijne kolorystycznie i stworzone dla jego mieszkańców – wyznaje Lidia Wróblewska. – Potrzeby moich klientów zawsze rozpatrywane są bardzo indywidualnie, tak aby realizacje je zaspakajały.

Malve Studio oferuje również usługę wykonania kuchni na wymiar. Marka powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na niestandardowe meble kuchenne, dostosowane do gustu i wymagań. Opierając się na nowoczesnych technologiach oraz korzystając z osprzętu najlepszych firm, pracownia realizuje prestiżowe, a zarazem funkcjonalne formy. - Tworzymy kuchnie na wymiar oraz meble łazienkowe i garderobiane – dodaje właścicielka firmy. - Doświadczenie połączone z wiedzą i talentem pozwalają Malve zaoferować najbardziej optymalne a przy tym ciekawe rozwiązania.

Zespół pracowni czuwa nad projektem od pomysłu, aż do jego oddania. – Klienci, którzy szukają nowej kuchni bez kompleksowego projektu wnętrza wykonanego przez nas wcześniej, mają dostęp do całej naszej wiedzy projektowej – dodaje właścicielka firmy. - Dzięki temu nie wychodzą od nas jedynie z meblami, lecz z pełną aranżacją kuchni i jej realizacją.

Studio działa pod adresem Kazimierska 4G w Szczecinie. Osoby zainteresowane współpracą powinny wiedzieć, że w przypadku nieruchomości z rynku pierwotnego najlepiej skontaktować się z pracownią jak najwcześniej, aby proces projektowy rozpoczął się jeszcze przed budową domu. W przypadku mieszkań – na etapie, kiedy można zgłaszać jeszcze zmiany lokatorskie. - Projekt wnętrz tak naprawdę powinien być tworzony równolegle z projektem budowlanymi – wyjaśnia Lidia Wróblewska. - Dlaczego? Im wcześniej architekt wnętrz zaplanuje układ funkcjonalny, tym budowa domu przebiegnie taniej i szybciej. W przypadku nieruchomości z rynku wtórnego, należy zgłosić się do Mave Studio kilka miesięcy przed planowanymi pracami remontowymi. Więcej można dowiedzieć się odwiedzając media społecznościowe Malve Studio oraz kontaktując się bezpośrednio z pracownią.

Malve Studio
Ul. Kazimierska 4G
Szczecin 71-043
kontakt@malvestudio.pl
Tel. 790 703 742

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Więcej informacji na stronie głównej Głos Szczeciński
Dodaj ogłoszenie