Nwaogu bohaterem Floty! Wyspiarze wygrywają w ostatnich minutach

Redakcja
Bohaterem spotkania został Nwaogu, który zdobył zwycięską bramkę w doliczonym czasie gry.
Flota pokonała na wyjeździe Piasta Gliwice 2:1 (0:1). Bohaterem spotkania został Charles Uchena Nwaogu, który zdobył zwycięskiego gola w doliczonym czasie gry.

Prowadzenie gospodarze objęli w 17 minucie spotkania. Dobrą akcję całego zespołu wykończył Rudolf Urban. Flota starała się wyrównać, ale podopieczni trenera Petra Nemca nie potrafili wykończyć akcji. Piast mógł podwyższyć prowadzenie, ale sędzia nie uznał bramki zdobytej przez Maycona.

Zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy wyrównująca bramkę zdobył Ostalczyk, który wykorzystał świetne podanie od Tomasika. W ostatnich minutach meczu Nwaogu przejął piłkę po błędzie obrońcy i pewnym strzałem pokonał bramkarza i tym samym zapewnił Flocie cenne trzy punkty.

Piast Gliwice - Flota Świnoujście 1:2 (1:0)
Bramki: Urban (17) - Ostalczyk (46), Nwaogu (90+2)

Flota:  Krzysztof Żukowski, Sławomir Mazurkiewicz, Marek Niewiada, Damian Krajanowski, Radosław Pruchnik, Krzysztof Bodziony, Tomasz Ostalczyk, Bartłomiej Niedziela, Piotr Tomasik, Damian Misan, Ensar Arifović.
Rezerwowi: Alan Wesołowski, Ferdinand Chi Fon, Charles Uchenna Nwaogu, Daniel Dylewski, Łukasz Mickiewicz.

Piast:   Jakub Szmatuła, Jan Buryan, Mateusz Matras, Adrian Klepczyński, Sławomir Szary, Jakub Smektała, Mariusz Zganiacz, Rudolf Urban, Bartosz Iwan, Marcin Pietroń, Maycon Silva Calijuri.
Rezerwowi: Krzysztof Damian Kozik, Łukasz Krzycki, Bartłomiej Sielewski, Igor Lewczuk, Bartosz Sopel, Tomasz Podgórski, Michał Chałbiński.