Nowy Seat Leon już w Szczecinie! Umów się na jazdę testową u Autoryzowanego Dealera Grupa Cichy

Artykuł sponsorowany Auto Handel Centrum Grupa Cichy Sp. J.
Najbardziej innowacyjny pojazd w historii marki Seat jest już dostępny w Szczecinie! Autoryzowany Dealer Grupa Cichy zaprasza na jazdę testową nowym SEAT-em Leonem i oferuje korzystne warunki finansowania.

To była najbardziej wyczekiwana premiera roku. Czwarta generacja SEAT-a Leona, czyli najnowsza wersja jednego z ikonicznych modeli hiszpańskiego producenta, dotarła do Szczecina i jest dostępna u Autoryzowanego Dealera Grupa Cichy przy ulicy Południowej 6.
To już 20 lat od kiedy pierwszy Leon wyjechał na europejskie drogi. Marka postanowiła to uczcić specjalną wersją przeznaczoną wyłącznie na nasz polski rynek - Premiere Edition. Osoby, które wybiorą nowego Leona z wykończeniem FR lub Xcellence w tej wersji, otrzymają za 1 zł dodatkowe wyposażenie o wartości 5 800 zł.

Klienci stawiający na klasyczną - podstawową wersję Leona również będą zachwyceni. Czwarta generacja hiszpańskiego modelu to udoskonalone proporcje - wyrazista maska, aerodynamiczne rysy i temperamentny charakter całej bryły. Odświeżone wnętrz zachęca wygodą i przestronnością. Zadowoli zarówno młodych aktywnych kierowców, jak i rodziny lubujące się w wycieczkach pod Szczecin i dalej. Zdecydowanie jest to samochód, który wprowadza nowe standardy w swoim segmencie.

Nie bez przyczyny Leon został okrzyknięty najbardziej innowacyjnym pojazdem w historii marki - Navi System+, kamery cofania, ambientowe oświetlenie wnętrza, zintegrowane tylne światła LED czy oświetlenie powitalne LED w lusterkach bocznych robią wrażenie. Do tego pełne połączenie z internetem i najnowocześniejsze systemy wspomagające jazdę. Można tu liczyć m.in. na: proaktywny tempomat, asystenta aktywnego utrzymania pasa ruchu czy asystenta wyprzedzania. Warto również podkreślić, że to pierwszy raz w historii kiedy SEAT Leon jest oferowany również w wersji z silnikiem hybrydowym.

Leon to jeden z najważniejszych modeli w ofercie SEAT-a. Pojazdy trzech ostatnich generacji sprzedały się łącznie w liczbie ponad 2,2 miliona sztuk. Nowy SEAT Leon uosabia trzy największe wartości marki: dynamiczny design, wyjątkowe właściwości jezdne oraz hiszpański temperament. Podobnie jak w przypadku innych modeli marki samochód został objęty aż 5-letnią gwarancją.

Do tego Leon jest dostępny u Autoryzowanego Dealera Grupa Cichy w Szczecinie w korzystnych opcjach finansowania. Jedną z nich jest Leasing Bez Zobowiązań. Aby skorzystać z tej możliwości wystarczy wybrać jeden z dwóch pakietów - Leasing Moc Niskich Rat lub Leasing Moc Niskich Kosztów, a następnie wpłacić minimum 5 proc. opłaty wstępnej i terminowo uregulować pierwszą ratę. Co ważne, jeśli przychody kupującego spadną o 50 proc. w porównaniu do ubiegłego roku lub podejmie się decyzję o zawieszeniu działalności można zrezygnować z umowy leasingowej w przeciągu 12 miesięcy od jej podpisania.

Więcej informacji na temat nowego Leona i jego finansowania można uzyskać bezpośrednio u Dealera w Szczecinie, a także podczas jazdy testowej. Można się na nią wygodnie umówić za pośrednictwem strony internetowej: https://grupacichy.seat-auto.pl/jazda-probna

Zapraszamy!
SEAT Autoryzowany Dealer Grupa Cichy
ul. Południowa 6, Szczecin
tel. 91 831 12 00
Godziny otwarcia
pon - pt: 8.30 – 18:00
sob – 9:00 – 15:00
www.grupacichy.seat-auto.pl

Dodaj ogłoszenie