Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Niewypał przy autostradzie

jasz, 31 marca 2005 r.
Wczoraj po południu podczas gaszenia pożaru trawy strażacy przypadkiem znaleźli minę przeciwczołgową. Przypuszczali, że to pamiątka z drugiej wojny światowej.

Wybuchowe znalezisko znajdowało się dwadzieścia metrów od zachodniego brzegu Regalicy przy jednym z mostów na autostradzie prowadzącej ze Szczecina do Kołbaskowa. Jak się później okazało, mina było tylko niegroźną atrapą.

Bez sygnalizacji

Kierowcy jadący wczoraj ulicą Struga, u zbiegu z ulicą Rydla musieli zachować szczególną ostrożność. Około godz. 11.30 doszło tam do awarii sygnalizacji świetlnej. Po ponad czterech godzinach udało się usunąć usterkę. Jedna z ekip wykonujących prace w pobliżu przecięła kabel zasilający.

Promil dnia - 3,55

W ciągu ostatniej doby w izbie wytrzeźwień przebywało siedem osób. W tym gronie znalazła się 59 - letnia kobieta (2,17 promila), która wywołała awanturę przy ul. Bluszczowej. Spośród panów najwięcej na liczniku miał 35 - latek - 3,55 promila alkoholu. Został znaleziony nieprzytomny przy ulicy Batalionów Chłopskich. Wcześniej już dwukrotnie odwiedził izbę.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński