Niesamowity gol na 4:3 w meczu Kotwicy z Błękitnymi [Wideo]

(rk)
Kilka sezonów temu Tomasz Rydzak był piłkarzem Pogoni Szczecin. Teraz strzelił piękną bramkę dla Kotwicy Kołobrzeg.
Błękitni Stargard prowadzili do przerwy 3:0, jednak po końcowym gwizdku schodzili z boiska pokonani. Niesamowitą i zarazem zwycięską bramką popisał się Tomasz Rydzak.

W pierwszej połowie Błękitni byli stroną zdecydowanie przeważającą. Udało im się zdobyć trzy bramki i wydawało się, że zwycięstwo mają zagwarantowane.

W drugiej odsłonie Kotwica wyrównała do stanu 3:3 i walczyła o zwycięską bramkę. W 81. minucie na strzał wolejem zdecydował się Rydzak.