Nieruchomości od komornika w regionie: domy, mieszkania, lokale użytkowe. Sprawdź najnowsze oferty

OPRAC.: RED
Licytacja komornicza to często najlepszy sposób, by kupić nieruchomość po okazyjnej cenie. Zobacz oferty domów, mieszkań, lokali użytkowych, magazynów i hal, które w najbliższym czasie będą licytowane przez komorników w województwie zachodniopomorskim.Więcej na kolejnych slajdach >>>
Licytacja komornicza to często najlepszy sposób, by kupić nieruchomość po okazyjnej cenie. Zobacz oferty domów, mieszkań, lokali użytkowych, magazynów i hal, które w najbliższym czasie będą licytowane przez komorników w województwie zachodniopomorskim.Więcej na kolejnych slajdach >>>licytacje.komornik.pl
Dodaj komentarz:
Udostępnij:
Licytacja komornicza to często najlepszy sposób, by kupić nieruchomość po okazyjnej cenie. Zobacz oferty domów, mieszkań, lokali użytkowych, magazynów i hal, które w najbliższym czasie będą licytowane przez komorników w województwie zachodniopomorskim.

Ile kosztują nieruchomości wystawione na komornicze licytacje? Wybraliśmy kilkanaście licytacji, które odbędą się w najbliższym czasie w naszym regionie.

Licytacje nieruchomości to nie jedyne rzeczy, które można kupić niejednokrotnie po bardzo korzystnych cenach. Wśród licytowanych znajdują się również:

  • samochody
  • sprzęt RTV i AGD
  • statki
  • miejsca parkingowe
  • meble
  • sprzęt komputerowy
  • surowce
  • antyki

Wszystkie informacje pochodzą ze strony licytacje.komornik.pl. Tam znajdziesz więcej szczegółów dotyczących poszczególnych licytacji.

Zobacz także: Uroczyste wręczenie nagród Prezydenta Koszalina za wyniki w nauce

Wideo

Materiał oryginalny: Nieruchomości od komornika w regionie: domy, mieszkania, lokale użytkowe. Sprawdź najnowsze oferty - Głos Koszaliński

Komentarze 1

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

"Znaczny wzrost liczby Polaków żyjących w skrajnym ubóstwie. Według GUS to efekt pandemii i lockdownu

W skrajnym ubóstwie (tj. na poziomie minimum egzystencji) w roku 2020 żyło 5,2 proc. osób w Polsce, co oznacza wzrost o 1 punkt procentowy wobec 4,2 proc. w roku 2019 – wynika z danych Głównego Urzędu Statystycznego.

Stopa ubóstwa skrajnego to odsetek osób w gospodarstwach domowych, w których poziom wydatków (obejmujących również wartość artykułów otrzymywanych bezpłatnie oraz wartość spożycia naturalnego) był niższy niż granica ubóstwa skrajnego (minimum egzystencji) wyznaczająca poziom zaspokojenia potrzeb, poniżej którego następuje biologiczne zagrożenie życia oraz rozwoju psychofizycznego człowieka.

„W 2020 r. odnotowano wzrost odsetka osób skrajnie ubogich z 4,2 proc osób w 2019 r. do 5,2 proc. przy wyraźnym spadku poziomu wydatków gospodarstw domowych. Pogorszenie się sytuacji materialnej części gospodarstw domowych i wzrost ubóstwa skrajnego w Polsce wiąże się z wprowadzeniem od marca 2020 r. zamrożenia części gospodarki i ograniczeń w kontaktach społecznych, w odpowiedzi na pojawienie się w Polsce koronawirusa i rozwój pandemii COVID-19. Wyższy niż w 2019 r. poziom ubóstwa skrajnego dotyczył większości branych pod uwagę grup ludności, przy czym poziom i tempo zmian były zróżnicowane. Nie wpłynęło to jednak na zmianę obrazu społecznego zróżnicowania zasięgu ubóstwa skrajnego w Polsce” – czytamy w komunikacie Głównego Urzędu Statystycznego.

Według GUS, zasięg ubóstwa skrajnego w 2008 r. wyniósł niecałe 6 proc. i na takim poziomie utrzymywał się do 2010 roku. Przez kolejne 5 lat (2011-2015) stopa ubóstwa skrajnego wynosiła ok. 7 proc. W roku 2016 stopa ubóstwa skrajnego spadła i w latach 2016-2020 pozostawała na poziomie ok. 4-5 proc.

„Do najbardziej zagrożonych ubóstwem należały osoby w gospodarstwach utrzymujących się ze świadczeń społecznych (poza emeryturami) oraz z rolnictwa a także rodziny wielodzietne oraz gospodarstwa z osobami dotkniętymi niepełnosprawnością. Czynnikiem zwiększającym ryzyko ubóstwa skrajnego był brak lub niski poziom wykształcenia” – podał Główny Urząd Statystyczny."

https://pch24.pl/znaczny-wzrost-liczby-polakow

Dodaj ogłoszenie