Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Nielegalne pasy na asfalcie, czyli ktoś wyręczył urzędników

Marek Jaszczyński
Marek Jaszczyński
Ktoś się wkurzył i wyręczył służby miejskie? Na to wygląda, jedno jest pewne: przynajmniej wiadomo jak się poruszać po krzyżówce ulic Niemcewicza i Kadłubka.

Poziome oznakowanie pojawiło się na krzyżówce i... poprawiło sytuację. To skrzyżowanie z przesuniętą symetrią i nie wszyscy kierowcy wiedzą jak się zachować przy skręcaniu w lewo. Na pewno teraz łatwiej jedzie się kursantom i tym, którzy zdają egzamin na prawo jazdy. Cóż z tego, kiedy okazało się, że pasy są nielegalne.

- Sprawa zostanie zgłoszona na policję ponieważ takie samowolne działanie stwarza realne zagrożenie dla ruchu. Czyjś żart mógł spowodować wypadek, to działanie nielegalne i niebezpieczne. W najbliższym czasie, najprawdopodobniej dzisiaj w nocy, ślady na jezdni zostaną usunięte - mówi Hanna Pieczyńska, rzecznik Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego.

Zarówno ZDiTM jak i Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta zdają sobie sprawę z potrzeby uporządkowania ruchu w tym rejonie. Trwają prace nad przygotowaniem stałej organizacji ruchu dla tej części Niebuszewa. Oznakowanie poziome na skrzyżowaniu ulic Kadłubka i Niemcewicza pojawi się jak tylko prace nad projektem będą zakończone.

Polecamy na gs24.pl:

Przedstawiamy odzyskane fotografie sprzed lat. Może ktoś rozpozna dziewczynkę na łyżwach lub swoich przodków na starej fotografii. Bardzo prosimy o kontakt na alarm@gs24.pl.

Co za odkrycie! Nasz Czytelnik w ruinach Wiskordu odnalazł s...

Gs24.pl

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński