NAUCZYCIEL NA MEDAL | Głosowanie zakończone! Poznaj zwycięzców!

Anna Zawiślak
W piątek, 24 listopada zakończyło się finałowe głosowanie w plebiscycie Nauczyciel na Medal. Na zwycięzców czekają medale Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego, które zostaną wręczone 7 grudnia podczas Zachodniopomorskiej Konferencji Edukacyjnej w Szczecinie. Zwycięzcy zdobędą też wspaniałe nagrody, a wśród nich tygodniowe pobyty w hotelu Sandra SPA w Pogorzelicy oraz wycieczki do Pragi.

Do wojewódzkiego finał awansowali zwycięzcy pierwszego, powiatowego etapu plebiscytu z każdego miasta i powiatu na Pomorzu Zachodnim.
Nauczyciele zachowali głosy zdobyte w pierwszym etapie głosowania. Startowe rankingi finałowe są bardzo zróżnicowane, ponieważ w niektórych powiatach do zwycięstwa wystarczyło kilkadziesiąt głosów, w innych zwycięzcy zdobyli ich setki. Ci kandydaci już na starcie wojewódzkiego finału byli liderami rankingów.

Laureaci zostaną wybrani osobno w Koszalinie, Szczecinie i wszystkich powiatach województwa zachodniopomorskiego Nagrody zostaną przyznane w trzech kategoriach - dla nauczycieli klas I-III szkoły podstawowej, nauczycieli klas IV-VII i gimnazjum oraz dla tych, którzy uczą młodzież w szkołach ponadgimnazjalnych.

- Celem naszej akcji jest nagrodzenie najbardziej charyzmatycznych i kreatywnych nauczycieli - mówi Krzysztof Nałęcz, redaktor naczelny "Głosu Dziennika Pomorze". - Szukamy belfrów, którzy nie tylko doskonale przekazują wiedzę, lecz także mają umiejętność nawiązywania relacji z uczniami, cieszą się sympatią, autorytetem i szacunkiem.

Szukamy nauczycieli z pasją, którzy swoją pracą wychodzą poza ustalone w etacie ramy, często poświęcając swój czas wolny. Medale marszałka województwa zachodniopomorskiego czekają na tych, którzy zjednują sobie uczniów i ich rodziców cierpliwością i serdecznością, fachowością, a czasem nawet... surowością.

Wielka lista nauczycieli

z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Wszystkich nauczycieli zgłoszonych do naszej akcji zaprezentowaliśmy w "Głosie" w sobotę, 28 października. W każdym mieście i powiecie listy nominowanych kandydatów ukażą się na łamach tygodnika dołączanego w piątki do gazety.

Zachodniopomorska Konferencja Edukacyjna

Laureaci odbiorą medale i nagrody podczas Zachodniopomorskiej Konferencji Edukacyjnej, która odbędzie się 7 grudnia o godz. 11 w Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie. Zaproszenie na konferencję otrzymają wszyscy laureaci z każdego miasta i powiatu. Program spotkania będzie bardzo bogaty. Nauczyciele wezmą udział m.in. w organizowanym w ramach konferencji szkoleniu poświęconym multimedialnym technikom i wykorzystaniu mediów społecznościowych w edukacji.

Prezentacja zwycięzców

Po uroczystej gali do całego nakładu "Głosu" dołączymy specjalny dodatek, w którym zaprezentujemy zwycięzców z każdego miasta i powiatu w każdej kategorii plebiscytu.

Ważne terminy

  • Laureaci zostaną wybrani osobno w Koszalinie, Szczecinie w każdym powiecie zachodniopomorskim w trzech kategoriach: Nauczyciel klas I-III, Nauczyciel klas IV-VII i gimnazjum oraz Nauczyciel szkół ponadgimnazjalnych.
  • W piątek, 13 października listy nauczycieli zgłoszonych do udziału w plebiscycie ukażą się w "Głosie".
  • Nauczycieli zgłoszonych do naszej akcji zaprezentujemy w "Głosie" w sobotę, 28 października. Do gazety będzie dołączony specjalny dodatek prezentujący nauczycieli zgłoszonych do udziału w naszej akcji. UWAGA - ważna informacja dla nauczycieli: w dodatku ukażą się zdjęcia nauczycieli, którzy przesłali je do redakcji do poniedziałku, 23 października do godz. 20.
  • Pierwszy, powiatowy etap plebiscytu rozpocznie się w piątek, 13 października i będzie trwać do piątku, 10 listopada do godz. 24.
  • Zwycięzcy z każdego miasta i powiatu awansują do wojewódzkiego finału zachowując głosy zdobyte w pierwszym, powiatowym etapie głosowania.
  • Głosowanie w wojewódzkim finale rozpocznie się w poniedziałek, 13 listopada i będzie trwać do piątku, 24 listopada do godz. 24.
  • Nagrody zostaną wręczone 7 grudnia podczas Zachodniopomorskiej Konferencji Edukacyjnej.

Cenne nagrody dla nauczycieli

Etap powiatowy

medal_net

Nauczyciele, którzy w każdej z trzech kategorii plebiscytu zdobędą najwięcej głosów w każdym mieście i powiecie otrzymają:

  • tytuł Nauczyciela na Medal w mieście lub powiecie i pamiątkowy medal
  • zaproszenie na Zachodniopomorską Konferencję Edukacyjną połączoną z ceremonią wręczenia nagród, która odbędzie się w pierwszej połowie grudnia w Szczecinie.
  • awans do wojewódzkiego finału plebiscytu z zachowaniem głosów zdobytych w pierwszym etapie głosowania

Wojewódzki finał

Nauczyciele, którzy w wojewódzkim finale, w każdej z trzech kategorii plebiscytu, zdobędą najwięcej głosów otrzymają główne nagrody:

Nauczyciele, którzy w wojewódzkim finale, w każdej z trzech kategorii plebiscytu, zajmą drugie i trzecie miejsce w rankingu otrzymają:

Bez tytułu

Informacji o akcji udziela Anna Zawiślak, e-mail anna.zawislak@polskapress.pl, nr tel. 94 347 35 47

Zobacz regulamin plebiscytu

Wideo

Materiał oryginalny: NAUCZYCIEL NA MEDAL | Głosowanie zakończone! Poznaj zwycięzców! - Głos Koszaliński

Dodaj ogłoszenie