Natalia Siwiec, "polska Miss Euro 2012" ponownie odwiedziła Szczecin. Tym razem, swoim wizerunkiem, postanowiła wesprzeć jedną ze szczecińskich marek. Jaką?

Natalia Siwiec, jedna z najsłynniejszych polskich celebrytek, zdecydowanie ma słabość do Szczecina. To właśnie tu kilka lat temu przyjechała zdobyć wykształcenie wyższe i tu poznała wielu przyjaciół. Wśród nich jest projektanta mody Sylwia Majdan. Jak łatwo się domyślić, właśnie w jej kampanii wystąpi celebrytka.

Zobacz galerię

Sylwia Majdan niedawno ukończyła swoją najnowszą kolekcję na sezon jesień-zima 18/19. W pierwszej odsłonie kampanii mogliśmy zobaczyć Dominikę Grosicką, w drugiej Siwiec. Jak mówi projektantka - to piękna, dynamiczna kobieta. Istny wulkan energii. Ma przepiękną figurę. Jest mamą i kobietą biznesu. Znamy się od dawna, dlatego też zdecydowałyśmy się na współpracę.

- Mam nadzieję, że moja nowa kolekcja będzie się podobała kobietom, ponieważ była inspirowana kobietami - mówi Sylwia Majdan. - To moda casualowa, użytkowa, taka którą możemy nosić na co dzień. Tworzą ją płaszcze, swetry, spodnie, garnitury. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Pierwsze efekty współpracy Siwiec - Majdan mogliśmy obserwować z backstage'u sesji.

WIDEO: Natalia Siwiec w Szczecinie