Nasze Dobre z Pomorza. Wystartowała 12 edycja!

Krzysztof Nałęcz
Krzysztof Nałęcz
Udostępnij:
520 lokalnych firm uczestniczyło w ciągu ostatnich 12 lat w Plebiscycie „Głosu Dziennika Pomorza” – Nasze Dobre z Pomorza.

Zgłoszenia do edycji 2019 przyjmujemy od dziś do końca września. Jeśli twoja firma ma ciekawy produkt, projekt, usługę wybierasz jedną z wielu kategorii i zgłaszasz do konkursu.

Nasze Dobre z Pomorza - oferta dla firm. KLIKNIJ!

Produkty te zostaną przez naszą redakcję ocenione i zakwalifikowane do uczestnictwa w konkursie. Spośród nominowanych kapituła konkursu nagrodzi te produkty, które na swój różny sposób są wyjątkowe: odniosły sukces, są innowacyjne, ciekawe, rozwojowe. Kapitułę konkursu tworzą autorytety reprezentujących zarówno biznes i gospodarkę, jak i przedstawiciele samorządu, organizacji przedsiębiorców i świata nauki. Ponadto spośród wszystkich nominowanych w plebiscycie, czytelnicy wybiorą ich zdaniem najciekawszy, a co za tym idzie najpopularniejszy produkt. Konkurs oraz głosowanie cieszą się dużą popularnością. Ponad pół tysiąca, a dokładnie 520 pozycji liczy lista wszystkich uczestników Nasze Dobre od roku 2008.

Nasze Dobre z Pomorza. Wystartowała 12 edycja!

Poprzez konkurs chcemy promować produkty, które stworzono u nas, na Pomorzu Zachodnim i Środkowym. Co roku zależy nam przede wszystkim na wyłuskaniu tych niepowtarzalnych, którzy stać się mogą wizytówką regionu. Kategorie konkursu „Nasze Dobre z Pomorza” to: budownictwo, produkcja żywności, gastronomia, handel, technologia i innowacje, zdrowie i uroda, turystyka i rekreacja, usługi dla biznesu, dom i ogród, rolnictwo, motoryzacja.

Jest też kategoria pracodawca roku. W obecnej edycji pojawia się też - po raz pierwszy - nowa kategoria, stworzona dla spółek miejskich, które w ostatnich latach bardzo się zmieniły i unowocześniły. Uczestnicy zostaną zaprezentowani w kolejnych wydaniach „Głosu” oraz na naszych portalach internetowych. Laureaci mogą liczyć na nagrody. Wśród nich są m.in.: kampanie reklamowe o wartości 20 tys. zł a także możliwości posługiwania się znakiem jakości „Nasze Dobre z Pomorza” przez okres dwóch lat. Na zgłoszenia firm, produktów i usług czekamy do 30 września.

Nasze Dobre z Pomorza - oferta dla firm. KLIKNIJ!

Szczegółowe informacje o plebiscycie, jego przebiegu, zasadach uzyskacie Państwo drogą mailową: anna.szczek@polskapress.pl lub pod nr tel: 510 026 927 .

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Nasze Dobre z Pomorza. Wystartowała 12 edycja! - Głos Pomorza

Więcej informacji na stronie głównej Głos Szczeciński