Nasze Dobre z Pomorza 2020. Wybraliśmy najpopularniejszą markę na Pomorzu. Zobacz laureatów

red
Zakończyła się trzynasta edycja plebiscytu "Nasze Dobre z Pomorza", w którym nagradzamy tych, którzy dzięki biznesowej działalności rozsławiają nasz region. W ciągu minionych edycji plebiscytu wzięło w nich udział ponad 550 lokalnych firm.
KLIKNIJ i głosuj
- zobacz aktualne wyniki

____________________

Dlaczego warto wziąć
udział w naszej akcji?

Plebiscyt „Nasze Dobre z Pomorza” jest największym medialnym i promocyjnym przedsięwzięciem prezentującym dorobek gospodarczy naszego regionu. Akcja z roku na rok zdobywa coraz większe uznanie wśród przedsiębiorców, dla których znak jakości "Nasze Dobre" jest symbolem uznania i zaufania konsumentów.

W akcji chcemy promować atrakcyjne produkty, które stworzono u nas, na Pomorzu. Właśnie dlatego w plebiscycie mogą wziąć udział wyłącznie podmioty gospodarcze zarejestrowane lub mające oddziały na terenie województwa pomorskiego lub zachodniopomorskiego, a ich produkt jest wytwarzany w tym województwie.

Ważne terminy
 • Na zgłoszenia firm, produktów i usług czekamy do 28 września.
 • Start akcji i publikacja uczestników na naszej stronie internetowej odbędzie się 30 września.
 • Wraz z początkiem października zgłoszone produkty i usługi będą codziennie opisywane na łamach „Głosu” oraz na największych portalach informacyjnych w regionie GS24.pl, GK24.pl i GP24.pl.
 • Następnie Kapituła konkursu przyzna tytuł Nasze Dobre z Pomorza 2020.
Warunki udziału
i kategorie plebiscytu

W plebiscycie firmy będą rywalizować w dziewięciu kategoriach: Dom i ogród, Producent żywności – manufaktura i produkty lokalne, Spółki użytku publicznego, Technologie i innowacje, Pracodawca, Rekreacja i czas wolny, Budownictwo i nieruchomości, Zdrowie, uroda i turystyka oraz Handel i usługi.

Do udziału w konkursie produkty mogą zgłaszać nie tylko sami producenci, ale także konsumenci - osoby fizyczne oraz kontrahenci - podmioty gospodarcze, organizacje, instytucje, stowarzyszenia. Ostateczna decyzja o udziale produktu w konkursie należy jednak do producenta.

kapituła Nasze Dobre 2020

Zgłoszone produkty zostaną przez naszą redakcję ocenione i zakwalifikowane do uczestnictwa w akcji. Spośród nominowanych kapituła konkursu nagrodzi te produkty, które są wyjątkowe: odniosły sukces, są innowacyjne, ciekawe, rozwojowe i mogą stać się wizytówką regionu. Kapitułę plebiscytu "Nasze Dobre z Pomorza" tworzą autorytety reprezentujących zarówno biznes i gospodarkę, jak i przedstawiciele samorządu, organizacji przedsiębiorców i świata nauki. W tym roku w skład kapituły weszli:

 1. Anna Kornacka - Prezes Zarządu Związku Pracodawców Pomorza Zachodniego Lewiatan
 2. Profesor Dariusz Zarzecki- Instytut Zarządzania i Inwestycji w Szczecinie
 3. Hanna Mojsiuk- Prezes północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie
 4. Mirosław Kamiński- Prezes Pomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego w Słupsku
 5. Paweł Lisowski- Starosta Słupski
 6. Marcin Pawłowski- Prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości w Szczecinie
 7. Robert Bodendorf- Prezes Zachodniopomorskiego Związku Przedsiębiorców i Pracodawców
 8. Marek Goliński- wice Prezydent miasta Słupsk
 9. Piotr Jedliński- Prezydent miasta Koszalin
 10. Janusz Żmurkiewicz - Prezydent miasta Świnoujście
 11. Ewa Żelazko- Dyrektor Biura Reklamy GDP
 12. Marcin Stefanowski- Redaktor Naczelny GDP

Ponadto spośród wszystkich nominowanych w plebiscycie, czytelnicy wybiorą Najpopularniejszy Produkt i Usługa z Pomorza. Otrzyma go produkt lub usługa, która zdobędzie największe wsparcie konsumentów. Warto podkreślić, że konkurs oraz głosowanie cieszy cię niebywałą popularnością, a tysiące oddanych głosów i zaangażowanie, świadczy tylko o tym, jak bardzo cenimy i doceniamy lokalne przedsiębiorstwa oraz produkty.

Atrakcyjne nagrody

Laureaci mogą liczyć na wartościowe nagrody. Wśród nich:

 • Możliwość wygrania kampanii reklamowej o wartości 20 000 zł netto w naszych nośnikach.
 • Możliwość korzystania przez 2 lata ze znaku jakości Nasze Dobre z Pomorza na zasadach określonych w regulaminie konkursu.
 • Wywiad z laureatem na łamach "Głosu Dziennika Pomorza".
 • Oficjalne wręczenie nagrody w siedzibie laureata wraz z materiałem video po wręczeniu.
 • Udział w ceremonii ogłoszenia wyników podczas gali online.

Jesteśmy przekonani, że uczestnictwo w tym ważnym dla gospodarczego życia regionu przedsięwzięciu będzie wsparciem dla Państwa działalności i przyczyni się do postrzegania jako wizytówki Pomorza Zachodniego i Środkowego oraz atrakcyjne miejsce pracy dla mieszkańców.

Mecenasem plebiscytu jest Miasto Koszalin

__________

Informacji o plebiscycie, jego przebiegu oraz zasadach udziela:
Anna Szczęk
tel. 510 026 927
(pn-pt w godz. 9-15)
e-mail: anna.szczek@polskapress.pl

Dopłaty do cen energii

Wideo

Materiał oryginalny: Nasze Dobre z Pomorza 2020. Wybraliśmy najpopularniejszą markę na Pomorzu. Zobacz laureatów - Głos Koszaliński

Dodaj ogłoszenie