"Napoleon" na trybunach

dc, 26 kwietnia 2006 r.Zaktualizowano
Do piłki startują: Tomasz Michalczyszyn (Arkonia, z prawej) oraz Paweł Cymanowski (GKS, z lewej). Marcin Bielecki
Arkonia Szczecin wygrała 2:0 z GKS Mierzyn we wczorajszym pierwszym meczu 25. kolejki IV ligi, rewanżując się za porażkę w takim samym stosunku w rundzie jesiennej. Dziś pozostałe spotkania.

ARKONIA Szczecin - GKS Mierzyn 2:0 (0:0)

Bramki: Kołtun (73), Podolski (88)

Do 73 minuty mecz był słaby. Około 200-osobowa grupa kibiców, w tym były trener Pogoni Leszek "Napoleon" Jezierski, nudziła się. W 73 minucie napastnik GKS, były piłkarz Arkonii Bielawski sfaulował Barcewicza i sędzia podyktował rzut wolny dla Arkonii. Po dośrodkowaniu piłkę głową uderzył Kołtun, uzyskując prowadzenie dla gospodarzy. W 88 minucie po podaniu Jędrzejewskiego przytomnie zachował się Podolski, który przelobował bramkarza GKS i było 2:0.

Dziś grają (wszystkie mecze o godzinie 17 - w nawiasach wyniki z jesieni): Victoria'95 Przecław - Gryf Kamień Pomorski (1:1), Ina Goleniów - Gwardia Koszalin (1:0), Odra Chojna - Błękitni Stargard (1:0), Osadnik Myslibórz - Rega-Merida Trzebiatów (2:4), Wybrzeże Rewalskie - Energetyk Gryfino (3:2), Błonie Barwice - Piast Choszczno (1:6), Pogoń II Szczecin - Darzbór Szczecinek (2:3), Astra Ustronie Morskie - Pogoń Barlinek (0:4).