MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Największa konferencja w Szczecinie łącząca menadżerów, liderów i wykładowców już 22 maja

Bogna Skarul
Bogna Skarul
22 maja odbędzie się w Szczecinie kolejna odsłona wydarzenia Szczecin Biznes & HR
22 maja odbędzie się w Szczecinie kolejna odsłona wydarzenia Szczecin Biznes & HR mat. prasowe
Najważniejsze tematy dotyczące biznesu i rynku pracy, prelegenci na co dzień prezentujący swoją wiedzę na największych konferencjach w Polsce oraz Europie, szansa na zdobycie wiedzy, od ludzi na co dzień szkolących prezesów największych firm w Polsce. Już 22 maja odbędzie się w Szczecinie kolejna odsłona wydarzenia Szczecin Biznes & HR.

– Nasze miasto nie ma kompleksów. Lokują się u nas największe inwestycje, dynamicznie się rozwijamy. Czasem jednak słyszę: żeby wziąć udział w dużej konferencji połączonej z networkingiem muszę jechać do Warszawy czy Wrocławia. To nieprawda. Udowadniamy to podczas Szczecin Biznes & HR – mówi organizatorka wydarzenia Katarzyna Opiekulska- Sozańska, organizatorka wydarzenia LSJ HR Group.

Gwiazda „Kanału Zero” oraz jeden z najpopularniejszych promotorów nauki w Polsce prelegentami Szczecin Biznes & HR

Celem konferencji jest stworzenie otwartej i przyjaznej przestrzeni do wymiany doświadczeń, zdobywania wiedzy oraz nawiązywania wartościowych kontaktów biznesowych. Każdy innowacyjny lider wie, że najważniejsze są relacje – będzie to doskonała okazja do poznania ludzi, którzy wiedzą jak ważne w biznesie jest twórcze, innowacyjne i kreatywne działanie.

Zaproszenie do udziału w wydarzeniu przyjęli najbardziej rozpoznawalni trenerzy, eksperci rynku pracy i autorytety gospodarcze. Kogo zobaczymy w Szczecinie 22 maja?

- Udało nam się zaprosić osoby, których wiedza i doświadczenie to gwarancja nie tylko interesujących prelekcji, ale i szansa na wdrożenie ich porad do funkcjonowania naszego przedsiębiorstwa - mówi Katarzyna Opiekulska-Sozańska, organizatorka wydarzenia LSJ HR Group. - Zobaczymy Roberta Gwiazdowskiego, który jest w absolutnym topie, jeżeli mamy na myśli ekspertów ekonomicznych. Dr Maciej Kawecki będzie mówił o sztucznej inteligencji. Zuzanna Skalska opowie o tym, jak zachować swoje wartości mimo dynamicznych zmian na świecie. Dr Paweł Fortuna przygotował wykład o intrygującej nazwie „Januszowe strony biznesu”, a Tina Sobocińska będzie mówić o tym, co bardzo interesuje wszystkich pracodawców: jak zachowywać talenty w organizacjach, którymi kierujemy.

„Chcemy wynieść biznes szczecińskich przedsiębiorców kilka poziomów wyżej”

Konferencja Szczecin Biznes & HR adresowana jest do szerokiego grona liderów biznesowych z różnych branż, którzy pragną aktywnie wpływać na rozwój swoich przedsiębiorstw.

- Zapraszamy do Szczecina menadżerów, mentorów i trenerów, których obecności nie powstydziłyby się agendy najbardziej prestiżowych wydarzeń w Warszawie - dodaje Katarzyna Opiekulska-Sozańska. - Wszystko po to, by wynieść biznes szczecińskich przedsiębiorców kilka poziomów wyżej. Organizowana przez LSJ HR Group, konferencja staje się miejscem, gdzie przedsiębiorcy oraz eksperci HR spotykają się z wybitnymi prelegentami. Razem dyskutujemy, wymieniamy się doświadczeniami i tworzymy nowe pomysły, które mają szansę zmienić biznesową rzeczywistość naszego regionu i nie tylko.

Gospodarzem wydarzenia będzie kolejny już raz dziennikarka Beata Tadla. Szczecin Biznes & HR odbędzie się 22 maja w hotelu Coutryard by Marriott w Szczecinie. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 9:00. Rejestracja jeszcze trwa.

Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej: biznes-hr.pl

od 7 lat
Wideo

Zakaz krzyży w warszawskim urzędzie. Trzaskowski wydał rozporządzenie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński