MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Najbardziej romantyczne tureckie seriale. Te produkcje warto zacząć oglądać w Walentynki! Wśród nich "Zapukaj do moich drzwi"

Monika Zaganiaczyk
Eda, która pochodzi z biednej rodziny i wiąże wszystkie swoje nadzieje z edukacją, konfrontuje się z bogatym Serkanem Bolat, przez którego traci międzynarodowe stypendium edukacyjne i zostaje tylko z maturą. Serkan Bolat oferuje Edzie przywrócenie stypendium, jeśli będzie udawać jego narzeczoną przez dwa miesiące. Chociaż Eda początkowo odrzuca ofertę mężczyzny, ponieważ go nienawidzi, jest zmuszona ją przyjąć. Udając zaręczonych, Serkan i Eda zaczynają przeżywać namiętny, pełen wyzwań romans.
Eda, która pochodzi z biednej rodziny i wiąże wszystkie swoje nadzieje z edukacją, konfrontuje się z bogatym Serkanem Bolat, przez którego traci międzynarodowe stypendium edukacyjne i zostaje tylko z maturą. Serkan Bolat oferuje Edzie przywrócenie stypendium, jeśli będzie udawać jego narzeczoną przez dwa miesiące. Chociaż Eda początkowo odrzuca ofertę mężczyzny, ponieważ go nienawidzi, jest zmuszona ją przyjąć. Udając zaręczonych, Serkan i Eda zaczynają przeżywać namiętny, pełen wyzwań romans. materiały prasowe Telewizja WP
Jesteście fanami tureckich seriali? A może sporo o nich słyszeliście i chcielibyście zacząć je oglądać? W wielu z nich motywem przewodnim jest miłość, a więc Walentynki są idealnym momentem na ich oglądanie. Oto najbardziej romantyczne produkcje znad Bosforu według opinii widzów. Wśród nich jest ostatni hit "Zapukaj do moich drzwi".

Tureckie seriale na Walentynki

Wszyscy ci, którzy choć trochę orientują się w tureckich serialach, zapewne wiedzą, że w wielu z nich motywem przewodnim są uczucia. W produkcjach znad Bosforu królują emocje. Namiętność i pożądanie przeplatają się w nich z nienawiścią. I choć nie ma w nich "scen łóżkowych", nie oznacza to, że nie ma w nich miłości. Wręcz przeciwnie, niektóre tureckie seriale aż nią kipią! Dzień Zakochanych to więc idealny moment, aby zacząć oglądać najbardziej romantyczne telenowele.

Zapytaliśmy Internautów na fanpage "Najpiękniejsze Tureckie Seriale" o to, które seriale są ich zdaniem idealne na Walentynki. Jak się okazało, propozycji jest całe mnóstwo! Wybraliśmy dla Was najczęściej powtarzane tytuły. Pod zdjęciami znajdziecie także krótkie opisy każdego z seriali.

Zobacz w galerii najbardziej romantyczne tureckie seriale

Jednym z najczęściej wymienianych przez widzów romantycznych seriali jest "Zapukaj do moich drzwi", który od listopada 2021 roku jest emitowany w telewizji WP. To miłosna historia Edy i Serkana.

Eda, która pochodzi z biednej rodziny i wiąże wszystkie swoje nadzieje z edukacją, konfrontuje się z bogatym Serkanem Bolat, przez którego traci międzynarodowe stypendium edukacyjne i zostaje tylko z maturą. Serkan Bolat oferuje Edzie przywrócenie stypendium, jeśli będzie udawać jego narzeczoną przez dwa miesiące. Chociaż Eda początkowo odrzuca ofertę mężczyzny, ponieważ go nienawidzi, jest zmuszona ją przyjąć. Udając zaręczonych, Serkan i Eda zaczynają przeżywać namiętny, pełen wyzwań romans - czytamy w opisie produkcji - czytamy w opisie produkcji.

Zobacz ulubione filmy i seriale w nowej jakości!

Materiały promocyjne partnera
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jerzy Stuhr nie żyje. Aktor zmarł w wieku 77 lat

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński