Mundial 2018. SKRÓT MECZU: Polska - Senegal [BRAMKI, WYNIK]

krk
Mundial 2018. SKRÓT MECZU: Polska - Senegal
Mundial 2018: Polska - Senegal BRAMKI, WYNIK. Nasz zespół przegrał pierwsze spotkanie na Mistrzostwach Świata 2018. Na Otkrytije Ariena w Moskwie reprezentacja Polski uległa Senegalowi 1:2 (0:1). Biało-Czerwoni bramki tracili po koszmarnych błędach defensywy. Polska - Senegal zobacz skrót!

SKRÓT MECZU: Polska - Senegal BRAMKI, WYNIK. DO PRZERWY 0:1
W meczu z Senegalem gola straciliśmy już w 38. minucie po samobójczej bramce Thiago Cionka. Pochodzący z Brazylii piłkarz zastąpił w wyjściowym składzie kontuzjowanego Kamila Glika. Senegalczyk Idrissa Gana Gueye uderzył zza pola karnego. To był kiepski strzał, ale piłka odbiła się od nogi Thiago Cionka i wpadła do naszej bramki...

Gramy u siebie, biało-czerwony najazd na Moskwę! Polscy kibi...

Po przerwie na boisko wszedł Jan Bednarek, zastępując Jakuba Błaszczykowskiego, który w pierwszej połowie sygnalizował kontuzję. Przeszliśmy w defensywie na ustawienie z trzema stoperami: Michał Pazdan, Jan Bednarek i Thiago Cionek, a Łukasz Piszczek zajął miejsce w pomocy Błaszczykowskiego.

Jakby było mało pecha w tym meczu, już przy pierwszej interwencji urazu doznał Bednarek. Na szczęście szybko podniósł się z murawy i mógł kontynuować grę.

SKRÓT MECZU: Polska - Senegal BRAMKI, WYNIK. 1:2 NA KONIEC
W drugiej połowie Polacy wreszcie ruszyli. Bliski powodzenia był Lewandowski, którego Senegalczycy musieli powstrzymać nieprzepisowo przed polem karnym, a potem bramkarz z trudem poradził sobie z jego strzałem z wolnego. Nieszczęście nastąpiło po godzinie gry, gdy zupełnie zdezorientowani Polacy pozwolili zdobyć drugą bramkę Niangowi.

Cztery minuty przed końcem regulaminowego czasu gry honorowe trafienie dla naszego zespołu zaliczył Grzegorz Krychowiak. To pierwsza wygrana drużyny z Afryki na mundialu w Rosji.

Po pierwszej serii spotkań Biało-Czerwoni razem z Kolumbią zamykają tabelę grupy H. Prowadzą Japonia i Senegal.

Skrót meczu: Polska - Senegal BRAMKI, WIDEO
Mundial 2018: grupa H, Polska – Senegal (skrót)

Polska - Senegal WYNIK

Polska - Senegal: Granie Cionkiem i Milikiem to był sabotaż Adama Nawałki

Mocniejsi? Porównujemy kadrę z Euro 2016 do obecnej

Materiał oryginalny: Mundial 2018. SKRÓT MECZU: Polska - Senegal [BRAMKI, WYNIK] - Gol24