Morze Bałtyk Szczecin zaczyna sparingi

(rk)
Siatkarze Morza są w trakcie przygotowań do sezonu. Atakuje Jakub Makar.
Siatkarze Morza Bałtyk Szczecin są w trakcie przygotowań do sezonu. Podopieczni Michała Dolińskiego wzięli udział w pucharze Burmistrza Sulęcina, gdzie zajęli trzecie miejsce w końcowej klasyfikacji.

. W pierwszym spotkaniu przegrali 1:3 z Olimpią Sulęcin (16:25, 25:21, 25:21, 25:22), a w drugim pokonali GTPS Gorzów Wielkopolski 3:2 (25:21, 28:30, 20:25, 25:21, 19:21).

Co ciekawe, gorzowianie okazali się późniejszym zwycięzcą turnieju. Kolejny sprawdzian już pod koniec tygodnia. W piątek i sobotę Morze zmierzy się z GTPS Gorzów Wielkopolski, Olimpią Sulęcin i Krispolem Września w 16. memoriale im. Ryszarda Świątkiewicza.