MISTRZOWIE URODY Najlepsi fryzjerzy, kosmetyczki i stylistki paznokci oraz salony urody. Głosowanie zakończone

Akcja specjalna MISTRZOWIE URODY Zaktualizowano 
Z okazji tegorocznych Targów Kosmetycznych i Fryzjerskich URODA - największego wydarzenia w branży w Polsce północnej - klienci w wybierają MISTRZÓW URODY na Pomorzu Zachodnim - najlepszych fryzjerów, kosmetyczki, stylistki paznokci, linergistki, makijażystki, stylistki rzęs, masażystów, trenerów personalnych oraz mistrzów tatuażu i catering dietetyczny.

KLIKNIJ i zobacz aktualne wyniki głosowania:

Fryzjer Roku
Kosmetyczka Roku
Stylistka Paznokci Roku
Salon Fryzjerski Roku
Studio Urody Roku
Linergistka Roku
Make-Up Artist Roku
Masażysta Roku
Mistrz Tatuażu Roku
Stylistka Rzęs Roku
Trener Personalny Roku
Catering Dietetyczny Roku

____________________

KLIKNIJ i sprawdź wyniki głosowania w etapie powiatowym:

Fryzjer Roku
Kosmetyczka Roku
Stylistka Paznokci Roku
Salon Fryzjerski Roku
Studio Urody Roku

Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie URODA to największe wydarzenie w branży uroda w Polsce północnej. Każdego roku w imprezie bierze udział coraz więcej wystawców i odwiedzających. Tegoroczna, 22. edycja Targów URODA, odbędzie się 5 i 6 października w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO w Gdańsku. Podczas imprezy zaprezentowanych zostanie ponad 350 firm i marek z całego kraju. Na uczestników targów i odwiedzających czeka mnóstwo wydarzeń, konkursów i pokazów, a na targowych stoiskach będzie można znaleźć tysiące produktów w super cenach!

- Szykuje się kolejna rekordowa edycja naszych PIĘKNYCH targów - mówi Dorota Solochewicz, dyrektor projektu. - Spodziewamy się nawet dziesięciu tysięcy odwiedzających. Nowością będzie strefa Eko Uroda, w której zaprezentują się firmy produkujące kosmetyki naturalne, organiczne i wegańskie, bezpieczne dla zdrowia i przyjazne dla środowiska.

Nagrody dla Mistrzów Urody

Co roku Targom URODA towarzyszy wielki plebiscyt, w którym głosami klientów wybierani są Mistrzowie Urody.
- Co roku miło nam gościć laureatów plebiscytu - dodaje Dorota Solochewicz. - W tym roku także plebiscyt będzie miał wyjątkowy i rekordowy zasięg, ponieważ nagrodzeni zostaną laureaci aż z trzech województw - pomorskiego, kujawsko-pomorskiego oraz zachodniopomorskiego. Przez dwa dni na głównej scenie targów dyplomy i nagrody odbierze ponad 200 mistrzów urody z północnej Polski!

Dwanaście kategorii plebiscytu i dwa etapy plebiscytu

Plebiscyt, który w województwie zachodniopomorskim prowadzą wspólnie "Głos Szczeciński" i "Głos Koszaliński", zostanie przeprowadzony w dwóch etapach.

Najpierw osobno w Szczecinie, Koszalinie i Świnoujściu oraz we wszystkich powiatach zostaną przyznane tytuły Fryzjer Roku, Kosmetyczka Roku, Stylistka Paznokci Roku oraz Salon Fryzjerski Roku i Studio Urody. Laureaci w każdej z tych kategorii, poza dyplomami i nagrodami, zdobędą awans do drugiego etapu głosowania - wojewódzkiego finału, który wyłoni zwycięzców w województwie.

Niezależnie od głosowania w miastach i powiatach, nagrody zostaną przyznane także w innych, wojewódzkich kategoriach plebiscytu. Głosami klientów zostaną przyznane tytuły Linergistka Roku, Stylistka Rzęs Roku, Makeup Artist Roku, Masażysta Roku i Trener Personalny Roku. Nowością w tegorocznej edycji plebiscytu będzie kategoria Mistrz Tatuażu Roku, w której klienci docenią artystów tworzących dzieła sztuki na ciałach swoich klientów.

Z urodą wiąże się zdrowy tryb życia i odżywania. Dlatego w tym roku w ramach głosowania przyznane zostaną wyróżnienia dla najlepszych firm oferujących catering dietetyczny w Szczecinie, Koszalinie i Świnoujściu.

Doskonała promocja w gazecie, internecie i na Facebooku

Plebiscyt Mistrzowie Urody ma ogromną siłę promocyjną. Zapewnia ją nie tylko zwycięstwo w głosowaniu, ale nawet sam udział w akcji. Liderzy głosowania są na bieżąco prezentowani w gazecie, w internecie i przede wszystkim na Facebooku. To właśnie tam klienci najpierw zgłaszają kandydatów na nagród, a później dowiadują się, kto jest najlepszy. Posty o plebiscycie osiągają wielkie zasięgi.

Wielką promocję zwycięzcom zapewni także specjalny dodatek "Mistrzowie Urody", który po zakończeniu głosowania zostanie dołączony do całego nakładu "Głosu Szczecińskiego" i "Głosu Koszalińskiego". Zaprezentujemy w nim wszystkich laureatów plebiscytu z każdego miasta i powiatu. Dołączenie dodatku będzie zapowiadane nie tylko w gazecie i w internecie, lecz także na Facebooku. Dzięki temu dodatek z pewnością stanie się przewodnikiem po branży uroda w naszym województwie.

Uroczyste zakończenie na Targach URODA

Zwycięzcy w każdej kategorii plebiscytu, z każdego miasta i powiatu odbiorą dyplomy i nagrody na głównej scenie podczas Targów URODA. Wręczenie nagród jest jednym z ważnych punktów programu. Większość laureatów odbierze nagrody w pierwszym dniu targów (w sobotę, 5 października). Dzień później, tradycyjnie cały dzień targów będzie poświęcony branży fryzjerskiej i wtedy na głównej scenie zostaną nagrodzeni fryzjerzy, salony fryzjerskie.

W pierwszym dniu targów, w sobotę 5 października odbędzie się oficjalne coctail Party Targów URODA, na który będą zaproszeni przedstawiciele branży, wystawcy oraz specjalni goście targów. Dwuosobowe zaproszenia na imprezę otrzymają także zwycięzcy naszego plebiscytu Mistrzowie Urody.

-- Cocktail Party Targów URODA to świetna zabawa przy dobrym jedzeniu i muzyce - mówi Dorota Solochewicz. - To także okazja do nawiązania ciekawych znajomości.

Ważne terminy

 • Na zgłoszenia czekamy do środy, 18 września.
 • Głosowanie w plebiscycie rozpocznie się w środę, 11 września o godzinie 12.00.
 • W powiatowych kategoriach głosowanie będzie prowadzone w dwóch etapach.
 • Pierwszy, powiatowy etap będzie trwać do piątku, 27 września do godz. 23.
 • Zwycięzcy z każdego miasta i powiatu awansują do wojewódzkiego finału zachowując głosy zdobyte w pierwszym, powiatowym etapie głosowania.
 • Głosowanie w wojewódzkim finale powiatowych kategorii plebiscytu rozpocznie się w poniedziałek, 30 września o godzinie 12.00 i będzie trwać do czwartku, 3 października do godz. 23.
 • Głosowanie w wojewódzkich kategoriach plebiscytu będzie trwać także do czwartku, 3 października do godz. 23.

Czekają cenne nagrody!

Nagrody dla fryzjerów, kosmetyczek i stylistek paznokci

Etap powiatowy

Fryzjerzy, kosmetyczki i stylistki paznokci, które zdobędą najwięcej głosów w każdym mieście i powiecie zdobędą:

 • tytuł Fryzjera Roku, Kosmetyczki Roku lub Stylistki Paznokci Roku w mieście lub powiecie
 • zaproszenie na Targi URODA
 • dyplom wręczany na głównej scenie podczas Targów URODA
 • zaproszenie do udziału w warsztatach organizowanych podczas Targów URODA
 • awans do wojewódzkiego finału plebiscytu z zachowaniem głosów zdobytych w pierwszym etapie głosowania

Laureatki wśród kosmetyczek i stylistek paznokci otrzymają zaproszenia na Kongres Kosmetologiczny - Akademia Targów URODA. Wykłady poprowadzą najwyższej klasy eksperci w dziedzinie kosmetologii, specjaliści kosmetologii estetycznej, medycznej, a także z zakresu dermatologii, podologii czy pielęgnacji paznokcia. Przedstawią trendy i kierunki rozwoju kosmetyki profesjonalnej, zastosowania najnowszych technologii w kosmetyce. Specjaliści podpowiedzą jak rozwijać biznes beauty i zdobywać nowych klientów.

Fryzjerzy otrzymają zaproszenia do udziału w warsztatach fryzjerskich "Nowoczesne Strzyżenie Salonowe" prowadzonych przez Międzynarodowy Team JURAN ART Group. Dodatkowo uczestnicy warsztatów otrzymają abonament na rok na dostęp do Juran ART Club, biblioteki, która zawiera ponad 40 filmów instruktażowych na różne tematy fryzjerskie.

Laureaci drugich i trzecich miejsc w powiatowych kategoriach z każdego miasta i powiatu otrzymają dwuosobowe zaproszenia na wydarzenie artystyczne.

Wojewódzki finał kategorii powiatowych

Osoby, które w wojewódzkim finale zdobędą najwięcej głosów otrzymają nagrody główne:

 • tytuł Fryzjera Roku, Kosmetyczki Roku lub Stylistki Paznokci Roku na Pomorzu Zachodnim
 • statuetkę wręczaną na głównej scenie podczas targów
 • zaproszenie dla dwóch osób na weekendowy pobyt w SPA w Dolinie Charlotty
 • dwuosobowe zaproszenia na oficjalne Cocktail Party Targów URODA oraz nocleg dla dwóch osób w hotelu Szydłowski
 • prezentację w specjalnym dodatku
 • dwuosobowe zaproszenie na koncert The best of Ennio Morricone.

Osoby, które w wojewódzkim finale, w każdej z wymienionych powyżej kategorii plebiscytu, zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają:

 • statuetkę wręczaną na głównej scenie podczas targów
 • zaproszenie dla dwóch osób na weekendowy pobyt w SPA w Dolinie Charlotty
 • prezentację w specjalnym dodatku
 • dwuosobowe zaproszenie na koncert The best of Ennio Morricone.

Osoby, które w wojewódzkim finale, w każdej z wymienionych powyżej kategorii plebiscytu, zajmą czwarte i piąte miejsce otrzymają:

 • zaproszenie dla dwóch osób na dzienny pobyt w Day SPA w Dolinie Charlotty
 • dwuosobowe zaproszenie na koncert The best of Ennio Morricone.

Osoby, które w wojewódzkim finale, w każdej z wymienionych powyżej kategorii plebiscytu, zajmą miejsca od szóstego do dziesiątego otrzymają:

 • dwuosobowe zaproszenie na koncert The best of Ennio Morricone.

Nagrody dla laureatów w wojewódzkich kategoriach plebiscytu

Zwycięzcy w wojewódzkich kategoriach Linergistka Roku, Makeup Artist Roku, Stylistka Rzęs Roku, Masażysta Roku, Trener Personalny Roku oraz Mistrz Tatuażu Roku zdobędą:

 • tytuł zwycięzcy w danej kategorii
 • zaproszenie na Targi URODA
 • dyplom wręczany na głównej scenie podczas Targów URODA
 • zaproszenie do udziału w warsztatach organizowanych podczas targów URODA
 • dwuosobowe zaproszenia na oficjalne Cocktail Party Targów URODA oraz nocleg dla dwóch osób w hotelu Szydłowski
 • zaproszenie dla dwóch osób na weekendowy pobyt w SPA w Dolinie Charlotty

Laureaci drugiego i trzeciego miejsca w tych kategoriach otrzymają:

 • dyplom wręczany na głównej scenie podczas uroczystej gali plebiscytu na Targach URODA
 • zaproszenie dla dwóch osób na dzienny pobyt w Day SPA w Dolinie Charlotty
 • dwuosobowe zaproszenie na koncert The best of Ennio Morricone.

Nagrody dla salonów fryzjerskich, studiów urody i firm oferujących catering dietetyczny

Salony Fryzjerskie i Studia Urody z każdego miasta i powiatu, które otrzymają najwięcej głosów zdobędą:

 • tytuł Salonu Fryzjerskiego Roku lub Studia Urody Roku w mieście lub powiecie
 • dyplom wręczany na głównej scenie podczas Targów URODA
 • vouchery na reklamę w "Głosie Szczecińskim", „Głosie Koszalińskim” oraz tygodnikach Nasze Miasto o wartości 3000 złotych

Salony Fryzjerskie i Studia Urody, które zdobędą najwięcej głosów w wojewódzkim finale plebiscytu otrzymają:

 • dodatkowe vouchery na reklamę o wartości 5000 zł, 3000 złotych i 2000 złotych odpowiednio za pierwsze, drugie i trzecie miejsce w wojewódzkim rankingu
 • statuetki wręczane na głównej scenie podczas Targów URODA

Właściciele salonów i studiów urody, które w wojewódzkim finale głosowania zajmą pierwsze miejsce otrzymają najważniejsze, wojewódzkie tytuły Salon Fryzjerski Roku i Studio Urody Roku oraz dwuosobowe zaproszenia na oficjalne Cocktail Party Targów URODA.

Firmy oferujące catering dietetyczny, które w Szczecinie, Świnoujściu i Koszalinie zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • tytuł Catering Dietetyczny Roku
 • dyplom wręczany podczas Targów URODA
 • voucher na reklamę w "Głosie Szczecińskim", „Głosie Koszalińskim” oraz tygodnikach Nasze Miasto o wartości 3000 złotych

Firmy, które zajmą drugie i trzecie miejsce w rankingu otrzymają vouchery na reklamę o wartości 2000 złotych i 1000 złotych odpowiednio za drugie i trzecie miejsce w wojewódzkim rankingu.

_____________

Informacji o akcji udziela Paweł Flak
tel. 697 770 104 (pon.-pt. w godz. 9-15)
e-mail: pawel.flak@polskapress.pl

Regulamin

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3