MISTRZOWIE URODY Klienci przyznają nagrody w branży beauty i fitness. Sprawdź, kto zwyciężył w etapie wojewódzkim!

Akcja specjalna MISTRZOWIE URODY 2022
Za nami głosowanie w wojewódzkim etapie plebiscytu Mistrzowie Urody. Zwycięzcy odbiorą nagrody podczas Targów Kosmetycznych i Fryzjerskich URODA, które są partnerem plebiscytu. Ponadto laureaci z naszego województwa w każdej kategorii awansowali do wielkiego ogólnopolskiego finału akcji.

MISTRZOWIE URODY Prezentujemy liderów plebiscytu w poszczegó...

Głosowanie w wojewódzkim finale zakończyło się 31 maja. Wzięli w nim udział, zachowując zdobyte dotychczas głos, startujący w kategoriach wojewódzkich oraz zwycięzcy zakończonego 18 maja głosowania w pierwszym etapie plebiscytu, w którym laureaci w kategoriach Fryzjer Roku, Kosmetyczka Roku, Stylistka Paznokci Roku oraz Salon Fryzjerski Roku i Studio Urody Roku zostali wybrani osobno w każdym mieście i powiecie w naszym województwie.

KLIKNIJ i zobacz wyniki
w miastach i powiatach
Fryzjer Roku
Kosmetyczka Roku
Stylistka Paznokci Roku
Salon Fryzjerski Roku
Studio Urody Roku

Laureaci odbiorą nagrody podczas gali
na Targach Kosmetycznych
i Fryzjerskich URODA
,
które zostały partnerem plebiscytu.

To największy plebiscyt w branży Uroda w Polsce. Od ponad dziesięciu lat głosami klientów przyznawane są nagrody w wielu kategoriach, najpierw na szczeblu miast i powiatów, później województwa, a w końcu w wielkim ogólnopolskim finale.

- Czas pandemii był dla nas wszystkich bardzo trudny - mówi Katarzyna Niedzwiecka, koordynator akcji. - W ubiegłym roku wyjątkowo nie nagradzaliśmy Mistrzów Urody. Jednak teraz plebiscyt powrócił w nowej, jeszcze bardziej atrakcyjnej formie. Zakończy go wielka ogólnopolska gala w Warszawie, na którą zostaną zaproszeni zwycięzcy we wszystkich kategoriach z każdego województwa, a także laureaci poprzedniej edycji plebiscytu, którzy nie mogli odebrać nagród z powodu pandemii.

Udział w plebiscycie to świetna promocja. Akcja zapewnia uczestnikom, a szczególnie zwycięzcom, promocję nie tylko w gazecie i w serwisach internetowych, lecz przede wszystkim na Facebooku. Potwierdzają to historie laureatów z minionych lat, którzy odnieśli sukcesy w branży.

Wyjątkową nagrodą dla laureatów jest specjalne, dedykowane branży Uroda szkolenie, podczas którego można dowiedzieć się, jak skutecznie i efektywnie prowadzić kampanie promocyjne swoich usług lub biznesu w mediach społecznościowych.

Kategorie i etapy
plebiscytu

Osobno w miastach i powiatach naszego województwa zostały przyznane tytuły Fryzjer Roku, Kosmetyczka Roku, Stylistka Paznokci Roku oraz Salon Fryzjerski Roku i Studio Urody. Laureaci w każdej z tych kategorii, poza dyplomami i nagrodami, zdobyli awans do drugiego etapu głosowania - wojewódzkiego finału.

Niezależnie od głosowania w miastach i powiatach, zostały przyznane także nagrody w wojewódzkich kategoriach plebiscytu Linergistka Roku, Stylistka Rzęs i Brwi Roku, Kosmetolog Roku, Make-up Artist Roku i Barber Roku oraz w specjalnej kategorii Mistrz Tatuażu Roku.

Ważną częścią plebiscytu było także głosowanie w wojewódzkich kategoriach Zdrowie & Fitness, w których zostały przyznane tytuły Trener Personalny Roku, Masażysta Roku oraz Dietetyk Roku.

Zwycięzcy z naszego województwa w każdej kategorii awansowali do wielkiego, ogólnopolskiego finału. Powalczą w nim o tytuły najpopularniejszych w branży w całym kraju oraz główne nagrody finansowe 5000 złotych. Wszyscy uczestnicy finału (zwycięzcy z województw), odbiorą nagrody podczas uroczystej gali plebiscytu, która odbędzie się w Warszawie.

Wielka promocja
na Facebooku i nie tylko

Plebiscyt Mistrzowie Urody gwarantuje wielką promocję dla jego uczestników. W czasie trwania głosowania liderów rankingów prezentowaliśmy w gazecie, w naszym serwisie oraz przede wszystkim na naszym fanpage'u na Facebooku oraz na fanpage'ach miejskich i powiatowych serwisów www.naszemiasto.pl. Posty zobaczyły tysiące osób zainteresowanych tematyką urody.

Po zakończeniu głosowania do gazety zostanie dołączony specjalny dodatek, w którym zaprezentujemy wszystkich laureatów w każdej kategorii i salony, które zdobędą najwięcej głosów. Dołączeniu dodatku będzie towarzyszyć intensywna kampania promocyjna i z pewnością staną się one przewodnikami po branży Uroda w naszym województwie.

Nagrodami dla laureatów plebiscytu są także vouchery do wykorzystania na kampanię reklamową na łamach gazety, na stronach naszego serwisu lub na stronach serwisu www.naszemiasto.pl.

Szkolenie z reklamy
w social media

Wyjątkową nagrodą dla laureatów akcji Mistrzowie Urody jest voucher uprawniający do wzięcia udziału w profesjonalnym szkoleniu, dotyczącym obecności w mediach społecznościowych i prowadzenia kampanii reklamowych na Facebooku i Instagramie. Kilkugodzinne szkolenie zostanie przeprowadzone w formule online, a laureaci będą mogli zapisać się na jeden z dogodnych terminów. Wykorzystanie wiedzy nabytej podczas szkolenia przygotowanego konkretnie w odniesieniu do branży Uroda pozwoli taniej i efektywniej pozyskiwać klientów w mediach społecznościowych.

Gala plebiscytu
podczas Targów URODA

Wszyscy laureaci plebiscytu, w każdej kategorii, z każdego miasta i powiatu, odbiorą nagrody podczas uroczystej gali na 23. Targach Kosmetycznych i Fryzjerskich URODA, które odbędą się 15 i 16 października w AmberExpo w Gdańsku.

Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie URODA to największe wydarzenie w branży uroda w Polsce północnej. Impreza co roku przyciąga mnóstwo wystawców i odwiedzających. Podczas targów na odwiedzających będzie czekać mnóstwo wydarzeń, konkursów i pokazów, a na targowych stoiskach tysiące produktów w super cenach.

Gala Mistrzów Urody
w Warszawie

Dodatkowo zwycięzcy z naszego województwa w każdej kategorii plebiscytu otrzymają zaproszenie na wielką galę Mistrzów Urody, która odbędzie się w Warszawie, gdzie także zostaną uhonorowani na scenie.

W gali w Warszawie wezmą udział także laureaci poprzednich edycji plebiscytu, z którymi z powodu obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa nie mogliśmy się spotkać na ogólnopolskiej gali w 2020 roku.

W tym roku cała gala będzie pełna atrakcji, a obszerna relacja wideo i wielka galeria zdjęć z uroczystości zostanie opublikowana w serwisach internetowych dzienników regionalnych w całej Polsce.

Nagrody dla laureatów

Etap powiatowy

Fryzjerzy, kosmetyczki i stylistki paznokci, którzy zdobyli najwięcej głosów w każdym mieście i powiecie otrzymają:

 • tytuł Fryzjera Roku, Kosmetyczki Roku lub Stylistki Paznokci Roku w mieście lub powiecie
 • zaproszenie na uroczyste wręczenie nagród w plebiscycie
 • prezentację w specjalnym dodatku "Mistrzowie Urody", który po zakończeniu głosowania będzie dołączony do całego nakładu gazety
 • zaproszenie do udziału w profesjonalnym szkoleniu dotyczącym obecności w mediach społecznościowych i realizacji kampanii reklamowych na Facebooku
 • awans do wojewódzkiego finału plebiscytu

_________________

Wojewódzki finał kategorii powiatowych

Fryzjer, kosmetyczka i stylistka paznokci, którzy w finale wojewódzkim zdobyli najwięcej głosów otrzymają:

 • wojewódzkie tytuły Fryzjer Roku, Kosmetyczka Roku i Stylistka Paznokci Roku
 • awans do ogólnopolskiego finału plebiscytu
 • zaproszenie na wielką galę Mistrzów Urody w Warszawie
 • statuetkę wręczaną na scenie podczas gali w Warszawie
 • prezentację z rozmową w dodatku "Mistrzowie Urody"
 • nagrodę finansową w wysokości 2000 złotych

Fryzjerzy, kosmetyczki i stylistki paznokci, którzy w finale wojewódzkim zajęli drugie i trzecie miejsce otrzymają:

 • prezentację z rozmową w dodatku "Mistrzowie Urody"
 • zaproszenie Day Spa - pakiet zabiegów relaksacyjno-pielęgnujących

Zwycięzcy w wojewódzkich kategoriach Linergistka Roku, Makeup Artist Roku, Stylistka Rzęs i Brwi Roku, Kosmetolog Roku, Barber Roku, Mistrz Tatuażu Roku oraz Trener Personalny Roku, Masażysta Roku i Dietetyk Roku zdobędą:

 • tytuł zwycięzcy w danej kategorii
 • awans do ogólnopolskiego finału plebiscytu
 • zaproszenie na wielką galę Mistrzów Urody w Warszawie
 • statuetkę wręczaną na scenie podczas gali w Warszawie
 • prezentację z rozmową w dodatku "Mistrzowie Urody"
 • nagrodę finansową w wysokości 2000 złotych

Laureaci drugiego i trzeciego miejsca w tych kategoriach, podczas uroczystości zakończenia plebiscytu, otrzymają:

 • dyplomy
 • zaproszenie do udziału w profesjonalnym szkoleniu dotyczącym obecności w mediach społecznościowych i realizacji kampanii reklamowych na Facebooku

_________________

Salony Fryzjerskie i Studia Urody z każdego miasta i powiatu, które otrzymały najwięcej głosów zdobędą:

 • tytuł Salonu Fryzjerskiego Roku lub Studia Urody Roku w mieście lub powiecie
 • dyplom wręczany podczas uroczystości zakończenia plebiscytu
 • vouchery na reklamę w gazecie i serwisie internetowym o wartości 3000 złotych
 • awans do wojewódzkiego finału plebiscytu

Zdobywcy drugich i trzecich miejsc w tych kategoriach otrzymają vouchery na reklamę o wartości 2000 złotych (II miejsce) i 1000 złotych (III miejsce).

Właściciele salonów fryzjerskich i studiów urody, którzy zdobyli najwięcej głosów w wojewódzkim finale plebiscytu otrzymają:

 • najważniejsze, wojewódzkie tytuły Salon Fryzjerski Roku i Studio Urody Roku
 • awans salonu lub studia urody do ogólnopolskiego finału plebiscytu
 • zaproszenie na wielką galę Mistrzów Urody w Warszawie
 • statuetkę wręczaną na scenie podczas gali w Warszawie
 • prezentację z rozmową w dodatku "Mistrzowie Urody"
 • dodatkowe vouchery na reklamę o wartości 5000 zł

Właściciele salonów i studiów urody, które w wojewódzkim finale zajęły drugie i trzecie miejsce otrzymają dodatkowe vouchery na reklamę o wartości 3000 złotych i 2000 złotych odpowiednio za drugie i trzecie miejsce w rankingu.

Regulamin akcji

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: MISTRZOWIE URODY Klienci przyznają nagrody w branży beauty i fitness. Sprawdź, kto zwyciężył w etapie wojewódzkim! - Głos Koszaliński

Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński