MISTRZOWIE AGRO 2019 - Ważne informacje dla uczestników plebiscytu

Akcja specjalna MISTRZOWIE AGRO
Oto kilka ważnych informacji dla uczestników plebiscytu MISTRZOWIE AGRO 2019.

Listę nominowanych kandydatów, aktualne wyniki głosowania oraz wszystkie ważne informacje o terminach i nagrodach w plebiscycie można znaleźć pod adresem:

KONIECZNIE PRZEŚLIJ ZDJĘCIE!

Na liście wyników głosowania, przy imieniu i nazwisku kandydata lub przy nazwie koła gospodyń, sołectwa lub gospodarstwa agroturystycznego, może być umieszczone zdjęcie. To bardzo ważne! Dzięki temu można zdobyć więcej głosów, bo osoby chcące oddać głos łatwiej rozpoznają i wyszukują swoich faworytów.

ROZSZERZONA PREZENTACJA KANDYDATA

Klikając na kandydata na liście wyników głosowania można przejść do jego prezentacji w plebiscycie. Ta prezentacja zależy od Ciebie! Poza podstawowymi informacjami możesz do niej dodać więcej zdjęć, napisać o sobie i swojej działalności, możesz też dodać linki do strony internetowej i strony lub profilu na Facebooku. Dzięki temu można się pełniej zaprezentować głosującym.

To znakomita, bezpłatna promocja! W czasie trwania plebiscytu prezentacje kandydatów odwiedzają tysiące internautów.

JAK ZDOBYWAĆ GŁOSY

W przypadku rolników, sołtysów i gospodyń przede wszystkim o nominacji i udziale w plebiscycie warto poinformować rodzinę i znajomych. Z pewnością chętnie oddadzą głosy. Można wysłać im pocztą elektroniczną lub za pomocą komunikatora link do artykułu z wynikami głosowania.

Walcząc o głosy dla sołtysa, sołectwa lub koła gospodyń wiejskich warto o udziale w plebiscycie poinformować jak najwięcej mieszkańców sołectwa. W tym przypadku doskonale zdadzą egzamin plakaty i ulotki, które przygotowujemy dla uczestników akcji. Warto poinformować o plebiscycie także na Facebooku (szczegóły poniżej).

Właściciele gospodarstw agroturystycznych z pewnością mogą liczyć na głosy swoich dotychczasowych klientów. Wiadomość o udziale gospodarstwa w plebiscycie można przekazać np. SMS-em. Jeśli gospodarstwo ma swoją stronę na Facebooku, to koniecznie trzeba skorzystać także z tego kanału komunikacji (szczegóły poniżej).

W SERWISIE FACEBOOK

Najlepsza i najskuteczniejsza jest aktywność w serwisie Facebook. Dzięki niej można zdobyć bardzo dużo głosów w krótkim czasie.

Po rozpoczęciu głosowania na Facebooku warto:

  • opublikować na profilu lub fanpage'u post związany z udziałem w plebiscycie. Warto podziękować w nim za nominację oraz zamieścić w nim instrukcję głosowania.
  • opublikowany post z pewnością szybko zyska wiele lajków i komentarzy. Warto dziękować za gratulacje i lajkować komentarze. Dzięki temu post wyświetli się u większej liczby osób.
  • na czas trwania plebiscytu można też zmienić tło na profilu lub fanpage'u
  • warto publikować na Facebooku posty związane z plebiscytem np. dziękując za oddane głosy
  • można też udostępniać posty o plebiscycie, które będą publikowane na fanpage'u naszego serwisu
  • na Facebooku można też utworzyć wydarzenie związane z udziałem w plebiscycie i zaprosić do niego znajomych lub fanów. To jedyny sposób, aby poinformować wszystkich o głosowaniu.

MATERIAŁY PROMOCYJNE DLA KANDYDATÓW

Dla kół gospodyń wiejskich, sołectw oraz gospodarstwa agroturystycznych przygotowaliśmy projekty grafik do umieszczenia na Facebooku, które po wydrukowaniu, doskonale sprawdzą się także jako plakaty.

Bezpłatne materiały promocyjne dla rolników, sołtysów i gospodyń (grafiki na Facebooka oraz projekty plakatów) zostaną przygotowane i udostępnione do pobrania do wtorku, 3 września. O możliwości pobrania projektów poinformujemy kandydatów SMS-em
Dodatkowe materiały promocyjne można zamówić wypełniając formularz - KLIKNIJ i wypełnij.

PUBLIKACJE W GAZECIE I W INTERNECIE

Liderów rankingów będziemy prezentować w internecie w serwisie www.gs24.pl, www.gk24.pl i www.naszemiasto.pl, na naszych fanpage'ach na Facebooku oraz w gazecie.

MOŻESZ PRZESŁAĆ WIADOMOŚĆ DO GŁOSUJĄCYCH

W czasie trwania głosowania do osób, które oddają głosy, trafiają SMS-y informujące o przebiegu plebiscytu. Przypominają one np. o tym, kiedy kończy się głosowanie, informują, na którym miejscu jest osoba, na którą oddano głos, a także o publikacjach związanych z plebiscytem.

Za naszym pośrednictwem każda nominowana osoba może bezpłatnie przesłać wiadomość do wszystkich, którzy oddali na nią głosy. W sprawie wysłania takiej wiadomości skontaktuj się telefonicznie dzwoniąc pod podany poniżej numer lub wysyłając e-mail na podany poniżej adres.

Informacji o akcji udziela Paweł Flak - tel. 697 770 104 (pon.-pt. w godz. 11-15), e-mail: [email protected]

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński