Mistrzostwa Świata w Londynie. Kiedy startują nasi lekkoatleci [ZDJĘCIA]

Sofia Ennaoui22-latki na pewno nie zje trema, bo od kilku lat jest w reprezentacjach Polski różnych kategorii wiekowych i startowała na najważniejszych imprezach. Przed rokiem zajęła 10. miejsce w Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro. W tym roku zanotowała już dwa sukcesy. W kwietniu została brązową medalistką Halowych Mistrzostw Europy w Belgradzie, a niespełna miesiąc temu wywalczyła srebro na Młodzieżowych ME w Bydgoszczy. Szczyt formy ma przyjść jednak w Londynie.Eliminacje 1500 m – piątek (4 sierpnia), godz. 20.35. Półfinał – sobota (5 sierpnia), godz. 20.35. Finał – poniedziałek (7 sierpnia), godz. 22.50. Dariusz Błoch/Polska Press
MŚ potrwają do przyszłej niedzieli. To najważniejsza impreza lekkoatletyczna roku i jedna z najważniejszych w sporcie. Pomorze Zachodnie będą reprezentować: Sofia Ennaoui i Damian Błocki (MKL Szczecin), Piotr Lisek (OSOT Szczecin), Krystian Zalewski i Michał Rozmys (Barnim Goleniów). Kiedy będą startować?