Mistrzem Stargardu w scrabble został Kazimierz Merklejn

(wim)
Zawodnicy przyjechali z różnych stron Polski, m.in. z Warszawy, Wrocławia, Gorzowa Wlkp.,Gdańska i Szczecina. Wioletta Mordasiewicz
Przez dwa dni miłośnicy gry w scrabble z całej Polski rywalizowali o tytuł Mistrza Stargardu.

II Mistrzostwa Stargardu w Scrabble odbyły się w Klubie Wojskowym przy ul. 11 Listopada. Uczestnicy turnieju w sobotę i niedzielę rozegrali łącznie 12 rund.

Mistrzem Stargardu został Kazimierz Merklejn ze Szczecina. Drugie miejsce przypadło Mateuszowi Borsukowi z Redy. Trzecie miejsce na podium zajęła Alicja Grąbczewska ze Szczecina.

Wśród stargardzian najlepsi byli Dariusz Kuć, który uplasował się na 13. pozycji i jego córka Agata, która zajęła 25. miejsce. Dorota Kuć znalazła się na 39. miejscu, a Bożena Ciborowska - Lipko na 51. Grzegorz Lipko zajął ostatnie, 55 miejsce. W mistrzostwach Stargardu w Scrabble o tytuł mistrza rywalizowało 55 osób z całej Polski.