Olga Buława, świeżo upieczona Miss Polski, odwiedziła goleniowskie lotnisko. Pochodząca ze Świnoujścia piękność odwiedziła swój region w godzinach pracy, bowiem pracuje jako stewardessa.

Olga Buława ma 27 lat i pochodzi ze Świnoujścia. Jest absolwentką prawa jednej z warszawskich uczelni. Pracuje jako stewardessa.

Zobacz galerię

W niedzielę 9 grudnia 2018 r. podczas 29. Gali Finałowej Miss Polski 2018, zdobyła koronę najpiękniejszej Polki.

W finale udział wzięło w sumie 28 finalistek wyborów Miss Polski 2018. Gala odbyła się w Krynicy Zdrój. Olga Buława reprezentowała nie tylko Świnoujście, ale całe województwo zachodniopomorskie. Razem z nią nasz region reprezentowała także Katarzyna Bukowiec.

ZOBACZ TEŻ: Olga Buława została Miss Polski 2018! 27-latka ze Świnoujścia nie kryła wzruszenia. ZOBACZ ZDJĘCIA!

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Piękna Olga Buława ze Świnoujścia Miss Polski 2018! [ZDJĘCIA]

Do udziału w konkursie namówiła ją koleżanka. W momencie ogłoszenia wyników, było po niej widać zaskoczenie i wzruszenie.

- Byłam bardzo zaskoczona i nadal jestem, nie spodziewałam się wygranej i mówiąc otwarcie, wcale nie uważam się za najpiękniejszą spośród startujących dziewczyn - mówiła wtedy Olga Buława.

ZOBACZ TAKŻE: Olga Buława Miss Polski 2018 ZDJĘCIA WYNIKI Kto wygrał? KANDYDATKI Gala finałowa 9.12 Finał konkursu. Kto został Miss Polski 2018?

ZOBACZ TEŻ: Miss Polski 2018. Piękne dziewczyny z regionu powalczą o tytuł miss [ZDJĘCIA]

sc]ZOBACZ TEŻ: Meksykanka zdobyła tytuł Miss World 2018 [ZDJĘCIA]

ZOBACZ TAKŻE: Mister Supranational 2018. Wielki sukces Jakuba Kucnera [ZDJĘCIA, WYNIKI]