Mieszkanie Jak Marzenie. Stwórz z nami idealne miejsce do życia

Materiał promocyjny Najlepszy sklep i usługa lata
Nieszablonowe rozwiązania, materiały wysokiej jakości, niezwykłe poczucie estetyki i elegancji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Mieszkanie Jak Marzenie Beata Kamińska jest nie tylko dobrze brzmiącą nazwą, ale przede wszystkim profesjonalną firmą, która pomoże stworzyć idealne miejsce do życia dla każdego.

Firma mieszcząca się w centrum Szczecina z powodzeniem funkcjonuje od 2007 roku. Właścicielka pracuje w branży od prawie trzech dekad, a trzynaście lat temu podjęła decyzje o o założeniu własnej marki – autorskiego salonu, który zapewni klientom kompleksową usługę na wysokim poziomie. W swoim dorobku MJM ma realizacje nie tylko w Polsce, ale i poza jej granicami.

Klimatyczny salon mieszczący się przy ulicy Maksyma Gorkiego 4/1 wyróżnia się już samym wyglądem. Wnętrze ze ścianami w ciemnych, eleganckich barwach, ozdobione sztukaterią, uzupełnione o odrestaurowane meble, piękne lampy i wyszukane tkaniny ma do zaoferowania szereg wyjątkowych produktów. Można tam znaleźć amerykańskie farby marki Benjamin Moore w wyjątkowej palecie barw, angielskie farby i tapety Farrow & Ball, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów, sztukaterie znanych i cenionych firm takich jak Orac Decor, NMC, Europlast czy Creativa, oraz sztukaterię gipsową projektowaną i robioną wyłącznie na indywidualne zamówienie klienta. Ponad to w ofercie MJM znajdują się unikatowe dywany wykonane z najlepszych materiałów oraz tkaniny dekoracyjne i użytkowe. W ofercie są także najmodniejsze wzory tynków dekoracyjnych włoskiej firmy Nova Color.

– Coś co wyróżnia mój salon to wyjątkowość proponowanych przeze mnie produktów i kompleksowość usługi. Klienci, którzy do mnie przychodzą mogą liczyć na zaopiekowanie się nimi na każdym etapie realizacji. Dzięki mojemu doświadczeniu poznałam najlepszych specjalistów z którymi współpracuję od lat. Wśród nich są między innymi certyfikowani malarze, pracownie stolarskie, doświadczone krawcowe. Dzięki tym znajomościom mogę zapewnić moim klientom to, co najlepsze. Wykonane pod moim okiem wnętrza cieszą się dużym uznaniem, a dla mnie nie ma większej satysfakcji niż realizacja, którą pokocha klient – mówi właścicielka salonu Beata Kamińska.

Podkreśla ona także, że w branży wykończenia wnętrz najważniejszy jest ciągły rozwój. Z tego powodu cały czas stara się szkolić, rozwijać, testować nowe produkty i rozwiązania. Indywidualne podejście i różnorodność produktów jest kluczowa, aby zadowolić klientów, a MJM zawsze stawia na pierwszym miejscu potrzeby klienta. W ten sposób ludzie dla których pani Beata tworzy wnętrza czują się w nich swobodnie, komfortowo i szczęśliwie.

– Otaczamy naszych klientów opieką, co daje im poczucie spokoju i bezpieczeństwa. Nasze doświadczenie, wiedza i profesjonalizm daje im pewność że oddają w dobre ręce swoje lokum. W swoją pracę wkładam dużo serca – klienci to widzą. Uważam, że to jeden z czynników, który sprawia, że zarówno współpraca jak i efekt końcowy daje wszystkim radość i satysfakcję. Co więcej podczas takiej pracy często nawiązuje się miedzy mną a klientami szczególna więź. To coś co sprawia, że mam energię i motywację do kolejnych realizacji. Widzę, że dzięki temu co robię, mogę sprawiać, że będą szczęśliwsi – dodaje pani Beata.

Dodaj ogłoszenie